A Fujitsu új modulja segít a digitális átalakulásban
A Fujitsu RunMyProcess most bemutatott, új DigitalSuite ProcessModeler moduljával minden eddiginél egyszerűbben és gyorsabban megvalósíthatók az üzleti teljesítményt átalakító, új digitális folyamatok.
A továbbfejlesztett üzletifolyamat-automatizációs eszköz az alkalmazástervezés észszerűsítésével nagy mértékben lerövidíti az alkalmazásfolyamatok kidolgozásához szükséges időt. Ezt úgy éri el, hogy ipari szabványos jelölést használ az üzleti folyamatok modellezésénél (BPMN), javítva ezzel a digitális átalakulást támogató RunMyProcess DigitalSuite* felhőplatform használhatóságát és felhasználói felületének működését.
Az új DigitalSuite ProcessModeler verzióval az ügyfelek gyorsabban és biztonságosabban elvégezhetik a digitális üzleti folyamatok tesztelését, bevezetését és skálázását. A gyors folyamattervezés mellett az eszközfüggetlen ProcessModeler segít mérsékelni a használat közbeni szolgáltatási és egyéb rendszerhibák kockázatát azáltal, hogy lehetővé teszi az alkalmazások üzleti logikájának egyszerűbb tesztelését és átkonfigurálását a helyi telepítésű, felhő- és mobilkörnyezetekben.
Az új ProcessModeler főbb funkciói között szerepel a tervezés automatizálása és egyszerűsítése, valamint a strukturáltabb és könnyebben kezelhető beállítási lehetőségek bevezetése. Ezekkel a fejlesztésekkel a Fujitsu bizonyítja elkötelezettségét a RunMyProcess DigitalSuite jövőbeni fejlesztése iránt, bővíti a ProcessModeler képességeit, és tovább halad a DigitalSuite WebModeler és EnterpriseConnect 2019-es verzióival elkezdett úton.
„A Fujitsu RunMyProcess alapos és kifogástalan munkát végzett az új verzióval. Az új ProcessModeler modul jelentős előrelépés az alkalmazástervezők számára, akik komoly produktivitásbeli előnyökre számíthatnak a fejlesztésből. Az új modell könnyebben kezelhető, és az összes beállítási lehetőség és funkcionalitás használata gyorsan elsajátítható. Ráadásul a felhasználói felület is tetszetős” – nyilatkozta Angie Lorena Peraza, a RunMyProcess DigitalSuite hosszú távú megoldáspartnere és viszonteladója, az Opensky IT-megoldások bevezetéséért felelős vezetője.
„Ma már nem sok olyan szegmense van a gazdaságnak, ahol ne törekednének a termékek és szolgáltatások nyújtását digitális folyamatokkal támogató digitális átalakulás megvalósítására. Akár lehetőségnek látják ezt, akár fenyegetésnek, a DigitalSuite ProcessModeler egyszerűsíti, gyorsítja és biztonságosabbá teszi a digitálisan átalakított folyamatok kiépítését, tesztelését és bevezetését. A szoftverfrissítés a Fujitsu legutóbbi befektetése a piac legátfogóbb és legelérhetőbb digitális átalakulási platformjának szánt RunMyProcess DigitalSuite fejlesztésébe és tökéletesítésébe” – tette hozzá Hiroshi Yazawa, a Fujitsu RunMyProcess vezérigazgatója.
Piaci bevezetés
A már világszerte megrendelhető új modul a Fujitsu RunMyProcess által kínált DigitalSuite platform szerves része.
_______________
* A RunMyProcess DigitalSuite segítségével a szervezetek gyorsan és biztonságosan kiépíthetik, tesztelhetik, bevezethetik és skálázhatják a digitális üzleti folyamatokat a helyi telepítésű, felhő és mobilkörnyezetekben összekapcsoló, eszközfüggetlen alkalmazásokat. A RunMyProcess-szel a legkomplexebb üzleti folyamatok is modellezhetők és észszerűsíthetők úgy, hogy közben a meglévő rendszereket és szolgáltatásokat – legyen szó felhőszolgáltatásokról (pl. Office 365) vagy helyben telepített megoldásokról (pl. SAP) – integrálják az okostelefonokkal, táblagépekkel, PC-kkel, a hordható technológiával és más mobileszközökkel. Ennek eredményeképpen a felhasználóknak bárhol és bármikor zökkenőmentes használati élményben lehet része. Az előre kiépített csatlakozásokkal rendelkező platformon az ügyfelek gyorsabban kifejleszthetik a csatlakoztatott alkalmazásokat, hónapok helyett napok alatt bevezethetik és rövid időn belül több ezer felhasználóra skálázhatják őket.
Kapcsolódó cikkek
- Nagy teljesítményű online eszközt vezetett be a Fujitsu
- Hónapok alatt éveket ugranak előre a hazai cégek a digitális átalakulásban
- A Fujitsu megoldása előre vetíti az okosvárosok jövőjét
- A Fujitsu RunMyProcess az OKIN BPS segítségével gyorsítja fel a digitális átalakulást
- Vállalati stratégiává vált a digitális munkahelyek kialakítása
- Megérkezett a Fujitsu két új, nagy teljesítményű munkaállomása
- A kiskereskedelmi vállalatok minden IT-igényét képes kielégíteni a Fujitsu
- Világszinten teljes gőzzel halad az egészségügy digitális átalakulása
- A Citrixnél a Fujitsu lett “Az év partnere”
- Költségcsökkentéssel digitalizálódna a bankszektor
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.