Nemzetközi agilis konferencia Budapesten
A UST amerikai nagyvállalat és a budapesti székhelyű Sprint Consulting 2022. szeptember 22–23-án egy új, hibrid, nemzetközi együttműködésen alapuló, angol nyelvű agilis konferenciát indítanak Agile Get-Together címmel, melynek Budapest ad otthont. A rendezvény platina fokozatú támogatója a Morgan Stanley.
Az esemény egy olyan új platformot teremt az agilis vezetők és gyakorlati szakemberek számára, amely lehetővé teszi, hogy megosszák egymással tapasztalataikat és tudásukat, illetve hogy megismerjék egymást és az agilis mozgalom újdonságait.
A hitelesség és az együttműködés jegyében szervezett konferencia a vállalati agilitásra és a transzformációra helyezi a hangsúlyt. A programban azonban sok olyan változatos téma is helyet kap, amely az agilitás jövőjéhez, az agilis szervezetek kultúrájához és vezetéséhez kapcsolódik. Az Agile Get-Together nem csak egy konferencia – közösségi élményt és tartalmas előadásokat szeretnénk nyújtani a résztvevőknek az agilis stratégiák, koncepciók, módszertanok és keretrendszerek megvalósításának sikereiről és küzdelmeiről.
A konferencia a Morgan Stanley, az UST és a Sprint Consulting egyedülálló együttműködését is képviseli, amelyek küldetése az agilis közösségek erősítése és támogatása határokon innen és túl.
Az eseményen Diana Larsen, Mary Poppendieck és Linda Rising vezető előadásai mellett mindkét napon számos lehetőség lesz a tudásmegosztásra akár előadás, workshop, vagy informális beszélgetés formájában.
A szervező cégek széleskörű tapasztalattal rendelkeznek az agilis coaching, képzés és az agilis transzformáció terén: az UST globális jelenlétével és a Sprint Consulting helyi (közép- és kelet-európai) közösségekben való részvételével egy „glokális” agilis eseményt szeretnének létrehozni, amely az agilis átalakulás első kézből szerzett tapasztalatait mutatja be: olyan történeteket, mint például Morgan Stanley agilis transzformációja.
Az esemény médiatámogatója többek között a világ egyik legnagyobb agilis közössége, az Agile Alliance, és továbbra is várjuk szponzorok, támogatók, önkéntesek jelentkezését is, akik valódi értéket látnak az agilis átalakulással kapcsolatos tapasztalataik megosztásában és egy szakértő közösségben. Az érdeklődők a rendezvény honlapján keresztül tudják felvenni a kapcsolatot a szervezőkkel.
Kapcsolódó cikkek
- Propaganda elleni védőoltás: Utazás!
- Inspire: Szuverenitás a felhőben, innovációk az űrből
- Ismét kockázatelemzőkkel és informatikusokkal sakkozott az olimpiára készülő női sakkválogatott
- A hatás mechanizmusát keresik az IVSZ MENTA 2022 előadói
- Négy hónapnyi apaszabadság és program a visszatérő szülőknek
- Nógrádi faluból egy globális bank informatikai központjába
- Startupok és nagyvállalatok: együtt sikeresebbek
- E-kereskedelmi Konferencia Visegrádon
- Ilyen lesz az e-kereskedelem jövője
- Ötödikek lettek a magyar lányok a matematikai diákolimpiáján
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Az ABB az elektrifikációra és automatizálásra összpontosít a márka újrapozicionálásával
Az ABB bemutatja új márkapozicionálását: “We help industries outrun – leaner and cleaner” („Segítünk az iparágaknak, hogy túlszárnyalják korábbi eredményeiket – gazdaságosabban és tisztábban működve”), ezzel megerősítve a vállalat fejlődésének következő fázisát, mint az elektrifikáció és automatizálás vezetője a sikeres átalakulási időszak után. Az új szlogen azt fejezi ki, amiről az ABB ismert szeretne lenni ügyfelei körében.
Az AI segítségével teszi hatékonyabbá az energetikai rendszerek felügyeletét a Ganz
Új, mesterséges intelligencia alapú szakértői megoldást fejlesztett ki a Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. A Ganz Intelligent Solutions Expert System a villamosenergia-ipari eszközök, különösen teljesítmény transzformátorok, motorok és generátorok állapotfelméréséhez, diagnosztikájához és karbantartás ütemezéséhez nyújt digitális megoldást.