Mitől lesz értékálló a cégvagyon? Befektetve, hasznosítva, fialtatva, kiszervezve!
Az elmúlt évben elinflálódott a cégvagyonok értéke is. A hazai kkv-k vagyonuk értékének több mint 40 %-át veszítették el. Sokat tanultunk belőle! A PP Konferenciaközpont és a BKIK „Mitől lesz értékálló a cégvagyon? Befektetve, hasznosítva, fialtatva, kiszervezve!” című hibrid konferenciájának előadói sok megoldást mutatnak a cégvagyon bevédésére, biztonságba helyezésére és befektetésére.
Már tapasztaltabbak vagyunk a váratlanul jövő veszélyes helyzetek kivédésében. Szükségünk lesz rá a jövőben is!
A cégvagyon megóvására, okos befektetésére, biztonságba helyezésére mindenféleképpen stratégiát kell kialakítanunk. De mindenekelőtt naprakészen kell tudnunk, mennyit ér a cég vagyona!
A szakértők a diverzifikált, rugalmasan változó vagyonkezelési eszköztárra esküsznek. Higgyünk nekik!
A hosszú távú befektetéseket felejtsük el! A holnap kiszámíthatatlan lett. Pénzbefektetéseinkről, ingatlanjaink, ingóságaink, szellemi vagyonunk kezeléséről, vásárlásáról, eladásáról való döntéskor inkább szakértői segítséget vegyünk igénybe. Nagy kockázattartalma van most minden döntésnek.
Hiteltartozása van a cégnek? A piacok hirtelen bedőlésekor azonnal jön a baj. Mindent elvihet a végrehajtó. Ennek sem szabad kitenni a céget! Védjük be, hogy nagy baj esetén se veszítsük el a megteremtett értékeinket!
Meglévő ingatlanjaink kezelése, bérbeadása, kihasználtságának növelése, karbantartása is igen fontos vagyonértéknövelő tényező. Fordítsunk rá gondot!
A cég szellemi vagyonának folyamatos felértékelése, dokumentálása elhanyagolt terület a kkv-knál. Ezt a hibát korrigálni kell, amilyen gyorsan csak lehet.
A „Mitől lesz értékálló a cégvagyon?” című hibrid konferenciára várjuk azokat a kis- és középvállalati döntéshozókat, tulajdonosokat, akiknek a cége ki van téve a piaci, gazdasági kiszámíthatatlanságnak, s az elmúlt évek vagyonveszteségének folyamatát meg akarják állítani.
Lehet jönni személyesen a helyszínre és lehet másnaptól 10 napig videón nézni az eseményt!
Earlybird utolsó napja: március 6.
Részletes program és regisztráció: https://ppkonferencia.hu/konferenciakozpont/mitol-lesz-ertekallo-a-cegvagyon/
Kapcsolódó cikkek
- A villamosenergia-tárolás kaput nyit a zöldebb jövő felé
- Építsük be a cégbe az MI-t! Kevesebb idő, költség, több eredmény!
- Támogatási dömping az agráriumnak! Kicsiknek, nagyoknak bőven jut!
- Digitális átalakulással őrizhető meg az agrárium versenyképessége
- Biznisz az ingatlanban – 2024. Készüljünk a felpörgésre!
- Social Media: Te és az AI – A nyerő páros!
- Finisben a nagy generációváltás! Az első száz év a tét!
- Konferenciát rendez a Magyar Informatika Napja alkalmából a Neumann Társaság
- Csapatépítési trendek – 2024. Építs agilis csapatot!
- Tedd láthatóvá a tudásvagyont! Sokszorosát érné a céged!
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.