Az Optimus Solutions az első viszonteladói partner az ABB Value Provider programjában
Az isztanbuli székhelyű Optimus Solutions Teknoloji lett az első kiemelt viszonteladói partner („csatornapartner”), amely tanúsítványt szerzett az ABB Value Provider programjában, mind a KNX-, mind a fűtést, szellőzést és légkondicionálást átfogó épületgépészeti (HVAC) rendszerekre kiterjedő épületautomatizálás terén. A török rendszerintegrátor az intelligens épületek megoldásainak tervezésére, fejlesztésére és gyártására specializálódott.
• Az ABB Value Provider (értékszolgáltatói) programja tanúsítja az értékesítés, a műszaki támogatás, a szerviz és a mérnöki tevékenység terén szerzett szakértelmet.
• Világszerte az Optimus Solutions lett az első tanúsított ABB Value Provider mind a KNX-, mind az épületgépészeti (HVAC) automatizálási rendszerek terén.
• A törökországi székhelyű ABB partner az intelligens épületek terén szerzett széleskörű szakértelmét ötvözni tudja a fenntartható megoldások kutatása és fejlesztése terén szerzett tapasztalatokkal.
Az ABB értékszolgáltatói hosszútávú megbízási szerződésekre és rendszeres megrendelésekre számíthatnak ügyfélkapcsolataik értékteremtő és rendszeres gondozása által, valamint a megbízható és professzionális üzemeltetés, karbantartás és szerviz szolgáltatásaiknak köszönhetően.
Az új termékcsomagokhoz, megoldásokhoz és képzésekhez való hozzáférést úgy alakítottuk ki, hogy segítségükkel értékszolgáltatói partnereink új egyedi és személyre szabott szolgáltatási csomagokat fejleszthessenek és alakíthassanak ki ügyfeleik részére. A digitális előfizetéses szolgáltatásokat, hardver- és szoftvercsomagokat is magában foglaló teljes körű megoldások nyújtására képes „csatornapartnerek” a program révén arra is képessé válnak, hogy fejlesszék szakmai ismereteiket, a portfóliójukat pedig a termékközpontúságról a megoldásközpontúság irányába alakítsák át.
Dominik Bourret, az ABB Value Provider Building Automation Program vezetője elmondta: „Az Optimus Solutions Teknoloji az első törökországi KNX épületautomatizálási rendszerintegrátorként indult. Az épületautomatizálás területén kiemelkedő szakmai ismereteket szerző vállalat a fenntartható zöld jövőt lehetővé tevő megoldásokba fektet be, így az iparágban egyedülálló szakmai jártassággal és tapasztalatokkal rendelkezik. A szakértői partneri ökoszisztéma szerepe kulcsfontosságú az innováció ösztönzésében, az együttműködés elősegítésében és abban, hogy világszerte páratlan értéket nyújtsunk ügyfeleinknek.”
Az ABB Value Provider programjában olyan partnerek részesülnek elismerésben, akik segítenek racionalizálni az ABB villamosítási termékeinek és szolgáltatásainak globális szintű értékesítését és szállítását. A program olyan kulcsfontosságú területekre összpontosít, mint az elektrifikáció, az energiagazdálkodás, a villamosenergia-elosztás és az alállomások automatizálása, egyben biztosítja, hogy a partnerek szakmailag kellően felkészültek legyenek a sikeres működéshez. A többcsatornás értékesítési rendszer alkalmazása fokozza a piaci jelenlétet és elősegíti az együttműködésen alapuló növekedést.
„Az Optimus Solutions számára megtiszteltetés, hogy az ABB a cégünket a KNX és a HVAC épületautomatizálási rendszerek első értékszolgáltatójaként ismeri el világszerte” – mondta Mustafa Üstün, az Optimus Solutions alapítója. „Ez az elismerés igazolja több mint 20 éves szoros együttműködésünk sikerességét az ABB Türkiye és az ABB Csoport tagjaival világszerte. Őszinte elismerésünket fejezzük ki mind az Optimus, mind az ABB munkatársainak az elmúlt 20 év során tanúsított töretlen elkötelezettségükért, amely nagyban hozzájárult a KNX márka kialakításához és megszilárdításához az iparágban.”
Az Optimus Solutions Teknoloji már régóta folytat sikeres együttműködést és üzleti tevékenységet az ABB több divíziójával is. A vállalat 2019-ben kutatási és fejlesztési központot hozott létre és több mint 2000 projektet valósított meg kórházakban, kormányzati intézményekben, adatközpontokban, szállodákban, iskolákban és sportkomplexumokban. Az értékszolgáltatók az ABB termékeit és szolgáltatásait közvetlenül a végfelhasználóknak nyújtják és az ABB-vel szoros együttműködésben biztosítják az értékesítést, műszaki támogatás, szerviz és mérnöki tevékenységet az ABB által autorizált portfólióra.
Kapcsolódó cikkek
- ABB – 2024. II. negyedévi eredmények
- Az ABB és a Cleanwatts együttműködési megállapodást írt alá
- Az ABB felavatta új energiahatékony gyárát Belgiumban
- Az ABB új megoldást vezet be a sörgyártás hűtési fázisában
- A felújított ABB-robotok ragyogó kilátásokat kínálnak a német motorkerékpár-gyártónak
- Az ABB az elektromos buszokhoz készült, energiahatékony motor- és invertercsomagot vezet be a piacra
- Az ABB célja a nettó zéró kibocsátású gyártás a bulgáriai Rakovszkiban lévő üzemében
- Az ABB Robotics és a koreai Pulmuone az MI-alapú automatizálás alkalmazásának lehetőségeit vizsgálja
- Kritikus infrastruktúra – az ABB növeli a lengyel csővezetékek biztonságát
- Az ABB bemutatja „Kőbe zárt zene” sorozatának legújabb részét
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.