Check Point díjat kapott a HP
„A Check Pointtal folytatott együttműködésnek köszönhetően, a HP közel egy évtizede kínál ügyfeleinek nagyvállalati végpont-biztonságot illető megoldásokat, amelyek teljessé teszik a HP nyújtotta nagyvállalati biztonsági portfóliót. Napjaink drasztikus sebességgel változó biztonsági kihívásaira a Check Point naprakész megoldásokat képes adni, így a partnerségnek köszönhetően a HP is hasonló rugalmassággal és piacvezető adatbiztonsági megoldásokkal képes felvértezni ügyfeleit." - mondta Wollner László, a HP Magyarország IT Security üzletágának vezetője.
A Check Point a FireWall-1 megoldásával és szabadalmaztatott stateful inspection tűzfalával jelent meg először az iparágban; napjainkban pedig folytatja a Software Blade architektúrán alapuló innovációk fejlesztését. Dinamikus Software Blade architektúrája révén rugalmas és egyszerű megoldásokat kínál, amelyek teljes mértékben testre szabhatóak és így pontosan megfelelnek bármely szervezet vagy környezet biztonsági igényeinek. A Check Point az egyetlen vállalat, amely a technológia szintjén túllépve, a biztonságot, mint üzleti folyamatot definiálja. A Check Point 3D biztonsági megközelítése a biztonsági előírások, azok alkalmazása és az emberek kiviteles kombinációjaként nagyobb védelmet nyújt az információ-erőforrások számára, miközben segíti a szervezeteket az üzleti szükségleteikhez illeszkedő biztonsági tervek implementációjában. A vállalat ügyfelei közt megtalálható valamennyi Fortune 100 vállalat, valamint különböző méretű szervezetek tízezrei, miközben díjnyertes ZoneAlarm megoldásai a felhasználók millióit védik meg a hackerektől, a kémszoftverektől és a személyiséglopástól.
Kapcsolódó cikkek
- Új irányzatok és nyomtatócsaládok a HP-tól
- Új marketingmenedzser a HP hazai szoftverüzletágának élén
- Egyetlen éintéssel elérhető, biztonságos hozzáférés a vállalati adatokhoz mobil eszközökről
- MVH: a HP akadályozza a magyar gazdák pénzhez jutását
- A Check Point Abra terméke díjat nyert az ITBN 2010-en
- A Check Point az ITBN 2010-en
- Saját rekordjait döntögeti a HP
- A Check Point második negyedéves eredményei: emelkedő bevételek
- Adatvédelmi start-up céget vásárolt a Check Point
- Check Point biztonsági termékek kkv-k számára
hirek.com ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.