Rekorddöntés a cél az Év fiatal vezetője pályázaton
Egy héttel tovább, november 6-ig pályázhatnak a díjra a fiatal vezetők
Az előzetesen meghirdetett határidőnél egy héttel tovább, egészen november 6-ig küldhetik pályázataikat a jelentkezők az Év fiatal vezetője – 2016 díjra. A szervezők idén is kiugró mennyiségű és minőségű pályázatra számítanak; a díj meghirdetése óta egyre élénkebb az érdeklődés a pályázók részéről.
„Tavaly, mikor legelőször hirdettük meg a díjat, minket is meglepett, hogy milyen nagyfokú volt az érdeklődés a pályázat iránt. Idén mindent megteszünk azért, hogy a kiugró érdeklődés még nagyobb számú beadott pályaműben nyilvánuljon meg” - jellemzi a szervezők várakozását Tóth Annamária, a díjat kiíró Fiatal Vezetők Akadémiáját működtető Coaching Team szakmai vezetője. A pályaművek érkezésével párhuzamosan a neves szakemberekből álló zsűri már megkezdte az értékelési szempontok összehangolását. A zsűri a bírálatkor figyelembe veszi majd a pályázó szervezeten belül betöltött pozícióját, eredményeit, de nagy hangsúlyt helyeznek arra is, hogy a pályázó mennyire önreflektív, képes-e, szeretne-e tovább fejlődni, kész-e a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre.
„Egyértelmű célunk, hogy az Év Fiatal Vezetője díj egyre nagyobb szakmai rangot vívjon ki magának, és jó okunk van abban reménykedni, hogy a tavalyi érdeklődést is meghaladó, rekordszámú pályázat érkezzen” – vallja Bite Barbara, a Coaching Team alapító-ügyvezetője. A szakember optimizmusát az is táplálja, hogy idén kitolták a díj megpályázhatóságának életkor-kritériumát, idén a 40 évüket még nem betöltő fiatal vezetők is pályázhatnak. És mivel több nagyvállalattól érkezett jelzés, hogy a színvonalas pályázat elkészítéséhez valamivel több időre lesz szükség, a pályázat leadási határidejét is egy héttel kitolták, egészen november 6-a éjfélig várják a pályaműveket.
„A felfokozott érdeklődést részben annak tudjuk be, hogy az ügy mellé álltak a hazai Top200-ban szereplő vállalatok, így például - arany fokozatú támogatóként – az NN Biztosító, vagy a Vibrocomp és a BD, de még fontosabb szempont, hogy olyan elismerést kaphatnak a fiatal vezetők, amely a vezető szerep tudatos megélésére hívja fel a figyelmet” – hívja fel a figyelmet a díj üzenetére Tóth Annamária. A díjra olyan 40 év alatti vezetők pályázhatnak, akiknek legalább egyéves vezetői tapasztalatuk van, és akik legalább öt főből álló csapatot irányítanak a mindennapok során. A díjra november első hetéig lehet pályázni, az ünnepélyes díjkiosztó 2017 elején lesz, ekkor derül fény arra, ki lesz Magyarországon 2016 Év Fiatal Vezetője. A Coaching Team szakmai vezetője elmondja azt is, hogy a bírálók ugyanakkor a fődíj mellett különdíjakkal, és a további helyezetteknek járó díjakkal is készülnek képzési programok, tanfolyamok, szakkönyvek formájában. Külön figyelem övezi a legjobb 30 év alatti vezető különdíjat is, hiszen a győztes még a fiatal vezetők között is a legrátermettebb utánpótlást képviseli majd.
Az Év Fiatal Vezetője -2016 díjkiírás: http://www.coachingteam.hu/palyazat2016/
Kapcsolódó cikkek
- 15. jubileumi évét nyitja „Az Év Honlapja” pályázat!
- Sikeres az IAB projektpályázata
- Lehet-e ennél okosabb?
- Már mindenki online csinálja
- "Digitális Esély 2016" pályázat
- Az ABB Kft. idén is meghirdeti egyetemi ösztöndíj- és női mentorprogramját
- Projektpályázatot hirdet az IAB Hungary
- Újra megmérettetnek a fiatal vezetők
- Ó, io, CIO, innováció!
- 33 300 dollár összdíjazású online pályázatot hirdet a Samsung
Trend ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.