A National Geographic videótára megérkezett
A UPC Direct és a National Geographic együttműködésének köszönhetően mától Magyarországon is elérhetővé vált az egyik legnépszerűbb ismeretterjesztő csatorna videótára. Az exkluzív szolgáltatás elsőként a UPC Direct előfizetői számára érhető el, ők a UPC Direct Now applikáción keresztül bárhol, bármikor élvezhetik tartalmait.
A National Geographic videótár színvonalas dokumentumfilmeket, lélegzetelállító képekkel tarkított tudományos sorozatokat kínál: a nézők olyan témák közül válogathatnak, mint a természet, űrkutatás, történelem, természettudományok, technológia, természeti katasztrófák, és még sorolhatnánk – az ismeretterjesztő programok választéka kimeríthetetlen.
A UPC Direct előfizetők Magyarországon elsőként kapnak hozzáférést a National Geographic és a National Geographic Wild gyűjteményéhez, ráadásul a National Geographic minden hónapban újabb és újabb izgalmas filmekkel és sorozatokkal bővíti kínálatát.
Az űrkutatás rajongóinak a National Geographic egy lélegzetelállító sorozatot készített Kozmosz: Történetek a világegyetemről címmel, amely a világegyetem felfoghatatlan nagyságát mutatja be. A nézők megfejthetik a kozmosz rejtélyeit és még a jövőbe is bepillantást nyerhetnek. A NatGeo nagyszabású, régóta várt sorozata az univerzum leghatalmasabb és legkisebb dimenziójú tájaira repíti a nézőket – korszerű tudományos ismeretekkel és felemelő spirituális élményekkel egyaránt megajándékozva minket.
A természet kedvelőit hamar rabul ejti majd a Cápákról készült sorozat. A cápák a Föld ősi állatai közé tartoznak: valóságos élő kövületek, melyek már akkor öregnek számítottak, amikor a dinoszauruszok megjelentek. A sorozat bemutatja, milyen hosszú fejlődés áll mögöttük, és az évmilliók során az egyes fajok mennyire különböző utakat jártak be.
Azok számára pedig, akik szeretnek történelmi titkokat boncolgatni, a NatGeo készített egy olyan szekciót, melyben főleg háborús film sorozatokat tekinthetnek meg az előfizetők.
A titokzatos témák rajongóiról sem feledkezett meg a National Geographic. A Légikatasztrófák című sorozat bemutatja az utóbbi évtizedek néhány nagy légikatasztrófájának legizgalmasabb pillanatait, és pilóták, szakértők, valamint szemtanúk segítségével megpróbál választ találni a mindannyiunkat foglalkoztató kérdésre: miért kellett bekövetkeznie ezeknek a tragédiáknak?
Az NatGeo videótár grandiózus képei mellett a UPC Direct Now applikációban az előfizetők mintegy 50 csatornát követhetnek online. Az alkalmazás ingyenesen letölthető minden UPC Direct előfizető számára, mellyel a felhasználók bárhol, bármikor, akár 5 különböző műsort 5 különböző eszközön nézhetnek egyszerre. Az újraindítás funkcióval a felhasználók elölről nézhetik a kedvenc műsoraikat, az újrajátszás funkcióval pedig lehetőség nyílik az elszalasztott műsorok újbóli lejátszására, sőt emlékeztetőket is beállíthatnak az interaktív műsorújságban, így senki nem marad le kedvenc programjáról a mozgalmas hétköznapokon sem.
Kapcsolódó cikkek
- HD csatornákkal turbózza ajánlatait a UPC Direct
- A Budapest ONE irodaparkban alakítja ki a jövő munkahelyét a Vodafone Magyarország
- RTL Most+ már a UPC Direct előfizetőknek is
- Három dokucsatornát nyit meg nyár végén a UPC Direct
- Megérkezett a Vodafone Home egyéni igényekre szabható portfóliója
- Újabb településekre vezette be a szupergyors internetet a Vodafone
- Vodafone: folytatódnak a fejlesztések a következő hónapokban
- Két újabb HD csatornával bővül a UPC Direct kínálata
- Állati találkozások
- Vasárnap folytatódik A tengeralattjáró háborús dráma
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.