Új megoldással lehet még megbízhatóbb a működés
Egyszerű telepítés, könnyű használhatóság és kedvező ár-érték arány jellemzi a Schneider Electric APC Easy Rack PDU termékcsaládját. A hálózati elosztók új generációja az elosztószekrényektől az edge computing környezeteken át a kis és közepes méretű adatközpontokig megbízható megoldást jelent az áramellátás folytonosságának biztosítására.
Az APC Easy Rack PDU-k felhasználóbarát LCD-kijelzővel és multifunkcionális webes felülettel rendelkeznek, illetve teljes körű testreszabhatóságot kínálnak a szín, a kábelhossz és az aljzatszám vonatkozásában. Az új termékcsalád könnyebb, mint a korábbi modellek, az alumínium ház kialakítása pedig a gondos tervezésnek köszönhetően lehetővé teszi a gyors és egyszerű telepítést az informatikai szakemberek, rendszerintegrátorok, villanyszerelők, vagy akár a viszonteladók számára.
Valamennyi APC Easy Rack PDU termékek megfelel az elektromágneses összeférhetőségi/kompatibilitási (EMC) szabványoknak és a biztonsági előírásoknak, beleértve a CE EN55035, EN55032, EN55024, TUV és EN / IEC62368-1 szabványokat, illetve a még nagyobb biztonság érdekében kiberbiztonsági protokollokat is támogatnak az eszközök. A Schneider Electric új rackes elosztói versenyképes árat, biztonságos és megbízható áramelosztási megoldást kínálnak, és olyan kiegészítőket is mellékeltek hozzájuk, amelyek feleslegessé teszik további tartozékok vásárlását, időt és pénzt megtakarítva a beszerelésnél.
Az APC Easy Rack PDU termékcsalád három tagból áll:
- Az Easy Basic Rack PDU rendkívül alacsony profilú, könnyű alvázzal és regionális aljzatlehetőségekkel.
- Az Easy Metered Rack PDU magában foglalja a webes hálózatkezelést, hogy egyéni igények szerint lehessen beállítani riasztásokat, illetve egy LCD-kijelzővel is felszerelték a PDU állapotának megfigyeléséhez.
- Az Easy Switched Rack PDU hálózatkezelést biztosít a testreszabható riasztásokhoz, és távoli hozzáférést biztosít az aljzatok ki- és bekapcsoláshoz, valamint lehetővé teszi az aljzatok csoportosítását és a hálózati portok megosztását.
A piaci igények figyelembevételével kifejlesztett APC Easy Rack PDU termékcsalád mérettől függetlenül valamennyi vállalat számára megoldást jelent az áramellátás folytonosságának biztosítására, csökkentve ezáltal a leállás kockázatát és az ebből adódó veszteségeket.
Kapcsolódó cikkek
- Energiamegtakarítással törhetne Budapest az élre
- Eljött a hiperhatékony épületek kora
- Így lehetnek versenyképesek az adatközpontok
- A legvonzóbb munkaadók között a Schneider Electric
- Növeli az energiabiztonságot a Schneider Electric
- Az üzleti szektor is beszáll az életmentő projektbe
- Még több adatközponti fejlesztés jön, kulcskérdés lehet a biztonság
- A régióban is megnézhetjük, milyen lesz a jövő gyára
- A Schneider Electric is segített a digitális oktatásban
- Az elitben a Schneider Electric a Gartner rangsorában
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.