A dobozba zárt iroda
Az UF 770i nevű Internet-faxkészülék nem az Internet-telephony lehető-ségét használja ki. Amennyiben hagyományos faxüzemmódban használjuk a berendezést - tehát egy kézzel írt vagy már kinyomtatott oldalt küldünk el -, akkor a készülék azt beszkenneli a jól ismert TIFF formátumban, és egy e-mailhez csatolja. Az e-mailt ezek után elküldi a címzetthez - ponto-sabban az illető e-mail címére. Amennyiben a célállomásnál is ilyen ké-szülék üzemel, akkor a dokumentum automatikusan kinyomtatásra kerül, de természetesen számítógéppel is feldolgozható. A készülék egyébként megoldja az elektronikus levelezéssel küszködő, vizuális típusú emberek problémáját is - nem csak a beérkező csatolt faxokat, hanem az e-maileket is automatikusan kinyomtatja.
Kapcsolódó cikkek
- Kis méretű, nagy teljesítményű OKI faxok
- Panasonic L-X025 objektív firmware frissítés
- Fotósok álma: szupergyors 32 GB-os flash kártya a Panasonictól
- Kategóriateremtő olcsó gép a Panasonictól
- Panasonic videofelvételi eszközök a pekingi olimpián
- Intenzív használatra tervezett lézeres faxkészülékek a Canontól
- Nyolcmegapixeles kompakt intelligencia
- 32 GB-os Panasonic SDHC memóriakártya
- Panasonicra nevezi át magát a Matsushita
- A YouTube-ot is fogja az új Panasonic tv
TECHXPO 2024: Már közel 360 ezren töltötték le a Digitális Állampolgár mobilalkalmazást
Megnyitotta kapuit a TECHXPO 2024, Közép-Európa legnagyobb tech csúcstalálkozója Budapesten. A négynapos rendezvény fajsúlyos nemzetközi konferenciaprogrammal indult, melynek nyitóelőadását Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter tartotta a Digitális Állampolgárság témájában. Előadott még a konferencián többek között Gerd Leonhard, a világ TOP 10 jövőkutatóinak egyike, Hong-Eng Koh, a Huawei Technologies globális közszolgálati iparági vezető kutatója, illetve Bojár Gábor, a Graphisoft alapítója is.
A Tenstorrenttel közösen fejleszti mesterségesintelligencia-megoldásait az LG
Az LG Electronics (LG) és a Tenstorrent bejelentette, hogy kibővítették együttműködésüket, amelynek célja a globális piacra szánt SoC-k, (System-on-Chips, azaz egylapkás rendszerek) fejlesztése. A partnerség révén az LG célja, hogy tovább bővítse a termékeihez és szolgáltatásaihoz használt AI-chipek tervezésében és fejlesztésében rejlő lehetőségeket. A vállalat elkötelezett az AI-alapú innovációk előmozdítása mellett, különösen a háztartási készülékek, az okosotthon-megoldások, valamint a jövőbeli mobilitási és kereskedelmi fejlesztésének területén.
Franciaországban már a mesterséges intelligencia deríti fel a villanyóraleolvasási hibákat
Az ENEDIS, Franciaország villamosenergia-hálózati elosztója az SAP Signavio Process Mining és az SAP Business AI megoldásait választotta annak érdekében, hogy automatizálja a mérőleolvasások során észlelt anomáliák megoldását, és megbízható számlázást garantáljon mintegy 600 000 üzleti ügyfelének.
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.