Új LCD-monitorok a Fujitsu Siemens Computerstől
Már Magyarországon is beszerezhető a Fujitsu Siemens Computers két
legújabb LCD monitor családja, melyeket kifejezetten a professzionális
felhasználók sokrétű igényeinek kielégítésére terveztek.
A monitor család alapmodelljei (Basic Line: B15-1 és B17-1) azok számára is igen kedvező alternatívát jelentenek, akik alacsony anyagi ráfordítás mellett szeretnének kiváló minőségű, és esztétikus formavilágú irodai berendezésekhez jutni. Ebben a kategóriában a felhasználók 15 és 17 inch-es képátlójú monitorok közül választhatnak. A prémium család (Premium Line: P15-1, P17-1, P19-1) modelljei a legkomolyabb követelményeket is kielégítő, 15, 17 és 19 inch-es méretekben is megvásárolhatóak. Az új monitorokat ergonómiai szempontból is különösen vonzóvá teszi az állítható lábazat, és a 90 fokos elforgathatóság (portrait formátum).
A Fujitsu Siemens Computers új LCD monitorainak kínálatában minden felhasználó megtalálja a szükségleteihez legjobban illeszkedő modellt. Az új monitorok a funkcionalitás és a design tökéletes kombinációját alkotják és innovatív kiegészítőként támogatják a professzionális SCENIC PC-k tökéletes működését. Az IF Design Award 2003 tervezői díjjal jutalmazott monitorok hátulról is esztétikus látványt nyújtanak, így hatékonyan segítik elő a színvonalas vizuális környezet megteremtését olyan, az ügyfelek kényelmét kiváltképp szem előtt tartó intézményekben is, mint például a bankok vagy jegyárusító helyek.
Kapcsolódó cikkek
- Három új nagy teljesítményű Fujitsu Siemens noteszgép
- Kistévé, nagy monitor
- Fujitsu Siemens: környezettudatosság felsőfokon
- Szolgáltatási üzletág a Fujitsu Siemens Kft-nél
- Két új, 16:10-es Eizo LCD
- Új, energiatakarékos PC a Fujitsu Siemenstől
- A Microsoft bemutatta érintőképernyős rendszerét
- A Dell cáfolja a kivonulást az LCD TV piacról
- Kilép a Dell az LCD TV üzletágból?
- Fujitsu Siemens tábla PC-k a Wizz Air pilótafülkéiben
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.