LUMImask: délután is ébredhetünk napfelkeltére
A hagyományos alvómaszkok nem tudták megoldani Hide álmát: hogyan lehetne sötétben aludni, de fényre felébredni. Az általa kifejlesztett LUMImask teljesen kizárja a fényt, amikor aludni szeretnénk, majd fél órával a tervezett ébredés előtt fokozatosan erősödő fényt bocsát ki, egyfajta mesterséges napfelkeltére ébredhetünk.
A digitális óra segítségével beállíthatjuk, hogy mikor szeretnénk ébredni, és a maszk félórával előtte egyre több világosságot varázsol, majd a megadott időben megszólal az ébresztőóra.
Nem csak az ébresztés idejét állíthatjuk be, de a fény intenzitását is. Így a nap bármely szakában ébredésünkhöz választhatunk verőfényes nyári reggelt vagy borongós őszi hajnalt, esetleg egy halványabb téli napfényt is.
De ahogy szeretünk fényben ébredni, éppoly fontos a pihenés szempontjából az éjszakai sötétség. A LUMImask tovább tökéletesítette a hagyományos alvómaszkok azon tulajdonságát, hogy minden fényt kizár.
Az alvás így mélyebb és pihentetőbb, az ébredés pedig kellemesebb.
Kapcsolódó cikkek
- Az IBM bemutatta az egészségügyet támogató informatikai megoldásait
- Mobiltelefonos szolgáltatás cukorbetegek számára
- Star Trek-féle betegségfelismerő kifejlesztését jutalmazzák X-díjjal
- Karácsony: internet sport helyett
- Az „online orvost” is gyakrabban látogatják a nők
- Félmilliárdos kutatás után a weben követhető a felügyelt személy állapota
- Infotér konferencia - Szócska Miklós: közhiteles és értékelt törzsadatok szükségesek
- Hiscom - Lezárult az intézményközi adatkommunikációs program fejlesztése
- Szenzorok a testen – lezárult a 2009-ben indított All-Fitt projekt
- Defibrilláló telefonfülke
Fogyasztói elektronika ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Az LG 2025-ös QNED evo termékcsaládja jelentős technológiai fejlődésen ment át
Az LG Electronics (LG) bemutatja a megújult, 2025-ös QNED evo termékcsaládját egy újonnan szabadalmaztatott, széles színskálát biztosító technológiával. A készülékek valódi 4K felbontású képet és akár 144 Hz*-es képfrissítési rátát tesznek lehetővé vezeték nélküli kapcsolódással, ultraalacsony késleltetéssel. Emellett a széria tagjai továbbfejlesztett mesterséges intelligencia alapú kép- és hangfeldolgozást, és személyre szabhatóságot biztosítanak a webOS 25-ön keresztül.
A Huawei vezeti a globális okosórapiacot az IDC adatai szerint
A Huawei szállította a legtöbb okosórát világszerte az idei első három negyedévben az IDC friss jelentése szerint. A Huawei az egy évvel korábbi eladásaihoz képest 44,3 százalékkal több okosórát adott el, és 16,9 százalékos részesedéssel tartja piacvezető pozícióját az okosórák piacán. A gyártó idén több újdonsággal is megragadta a vásárlók figyelmét, köztük a HUAWEI WATCH FIT 3, a HUAWEI WATCH GT 5 és a HUAWEI WATCH D2 modellekkel.
Környezetbarát és csendes – ezek az e-autó legnagyobb előnyei a magyarok szerint
A magyarok ötöde vezetett már elektromos autót, és legtöbben a környezetbarát és csendes működést emelték ki – többek között ez derült ki az OMODA5 és az OMODA5 EV autók gyártója, a Chery Group megbízásából készült felmérésből.
Karácsonyi klasszikusok új köntösben
A mesterséges intelligencia új életre keltheti a kedvenc karácsonyi filmjeinket. A Samsung okostévéken elérhető AI alapú funkciók most a régi klasszikusokat még részletgazdagabbá és tisztábbá varázsolhatják, hogy a jól ismert ünnepi történeteket rendkívüli minőségben élvezhessük.
A LAMAX négy új stílusos hangszórót jelentett be
A LAMAX négy Bluetooth hangszóróval bővítette audiotermékeinek körét, amelyek tökéletesen ötvözik a teljesítményt, a dizájnt és a megfizethetőséget. Az új termékek közt találunk kompakt, alig több mint 300 gramm súlyú hangszórót, és nagyteljesítményű, akár 50 watt teljesítményre képes hangfalat, mindezt megfizethető árkategóriában. Az eszközök mindegyike támogatja a Bluetooth 5.3 technológiát, emellett a csomagban megtalálható 3,5 mm-es AUX kábellel is csatlakoztathatunk eszközt hozzájuk.