Felére csökkenő költségek a Telenor Webirodájával
A Telenor a közelmúltban fejezte be Hipernet hálózatának kiépítését és Magyarországon elsőként vezetett be 42 Mbps elméleti maximális letöltési sebességre képes mobilinternet szolgáltatáscsomagokat. A társaság ma Budapesten bejelentette, hogy kínálatát immár olyan értéknövelt szolgáltatásokkal is bővítette, melyek segítségével a kis- és középvállalkozások jelentős mértékben csökkenthetik informatikai költségeiket.
A sajtótájékoztatón Sipos Judit, a Telenor vállalati értékesítési igazgatója elmondta: „A Telenor Magyarországon, magyar partnerrel fejlesztette ki a teljesen az adott vállalatra szabható felhőszolgáltatását. Az elmúlt pár hónap próbaüzeme során 2500 felhasználó választotta a Webirodát. Ez a siker annak köszönhető, hogy ügyfeleinknek már a kezdeti igényfelmérés során egy egyszerű alkalmazás segítségével azonnal meg tudjuk mutatni, hogy a Webiroda igénybevételével mekkora költséget takaríthatnak meg. Tapasztalataink alapján az átlagos informatikai megtakarítás meghaladja az 50%-ot”.
A Telenor Webiroda mellé a társaság adatközponti szolgáltatásokat is kínál: az év elején indított szolgáltatás iránt egyre nagyobb az érdeklődés, mivel egyre több vállalkozás ismeri fel, hogy ez a megoldás biztonságos működést tesz lehetővé, rugalmas bővíthetőséggel. Az újlehetőség előnye, hogy igénybevételéhez nincs szükség egyszeri jelentős kiadással járó informatikai beruházásra, helyette havidíjat kell fizetni.
További információ: http://www.telenor.hu/webiroda
Kapcsolódó cikkek
- Tavaszi áresés a Telenornál: mobileszközök 10 ezer forint kedvezménnyel
- Telenor: megkönnyített és kibővített részletre vásárlás
- Dolgozz Otthonról Nap: április 21-én először Magyarországon
- Már szolgáltatásokért is lehet fizetni PayPal-lal
- A Telenor tavaly megduplázta mobilnetes ügyfélkörét
- Felhőalapú it-szolgáltatásokban látja a jövőt a Telenor
- Telenor: innovatív M2M megoldások az egészségügyben
- Újrajátszható magyar csaták 3D-ben
- Levitte a metróba a Hipernetet a Telenor
- Igazodási pont - a közösségi média kulcs szerepe
Prim.hu - Kiemelt hír ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Rekordszámú nevezéssel zárt ’Az Év Honlapja’ 2024 pályázat!
Az idén 23. alkalommal megrendezett ’Az Év Honlapja’ pályázat nevezési szakasza lezárult: december 15-ig rekordszámú, 329 pályamű érkezett. A szakmai zsűri hamarosan megkezdi a beérkezett pályázatok értékelését, hogy 30 kategóriában kiválassza 2024 legkiemelkedőbb digitális alkotásait. A közönségdíjért folytatott küzdelem azonban még javában zajlik – a pályázók 2025. január 15-ig mozgósíthatják közösségüket, hogy megszerezzék a publikum elismerését.
Átadták a 2024. évi Rátz Tanár Úr Életműdíjakat
Ebben az évben is nyolc kiemelkedő teljesítményű tanárt részesített elismerésben az Ericsson Magyarország, a Graphisoft és a Richter Gedeon Nyrt. támogatásával létrehozott Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért kuratóriuma. A reáltárgyak legkiválóbb hazai tanárai december 10-én ünnepélyes keretek között vették át az egyenként 2,5 millió forintos pénzjutalommal járó Rátz Tanár Úr Életműdíjat. Az esemény helyszíne a Budapesti-Fasori Evangélikus Gimnázium volt: itt tanított Rátz László, akinek emlékére a díjat alapították.
Itt vannak a régió legdinamikusabban fejlődő vállalatai
A Deloitte Technology Fast 50 Central Europe program újabb mérföldkőhöz érkezett, hiszen idén ünnepli 25. évfordulóját. A rangsor a régió legdinamikusabban növekvő technológiai vállalatainak kiemelkedő teljesítményét ünnepli, valamint az innovációt és a pozitív társadalmi hatást ismeri el. A magyar vállalatok idén is kiemelkedően szerepeltek: a scoutlabs, a Parkl Digital Technologies és a Mito Digital is díjazásban részesült innovatív és fenntartható megoldásaikért.
Több mint 650 ezer nevezés érkezett a Huawei nemzetközi mobilfotós versenyére
Több mint 650 ezer nevezés közül választotta ki a zsűri a legjobb műveket a HUAWEI XMAGE Awards nemzetközi mobilfotós pályázatán. Az idei nyertes alkotások között olyan képek szerepelnek, amelyek a hétköznapi élet szépségét új, izgalmas perspektívából örökítik meg. A három fődíjas pályamű készítői fejenként 10 ezer dolláros pénzjutalomban részesültek. A versenyt idén nyolcadik alkalommal szervezték meg, hogy megmutassák, az egyszerű pillanatok is művészivé válhatnak a kreativitás és a megfelelő eszközök segítségével.
A 2024-es Év Projektmenedzsere egy fedél alá hozta a kultúrát és a diplomáciát
Sághi Attila lett az Év Projektmenedzsere, aki a hagyományokat a funkcionalitással ötvöző Magyarország Háza Brüsszelben projekttel nyerte el a hazai projektmenedzsment szakma egyik legrangosabb elismerését.