Virtuális telefonközpontot adományoz a Magyar Telekom lelkisegély-szolgálatoknak
A Magyar Telekom zártkörű pályázatot írt ki, amellyel telefonos lelkisegély-szolgálatot nyújtó civil szervezetek munkájához kíván támogatást nyújtani. A nyertes pályázók két évig havidíj-menetesen vehetik igénybe a Telekom Virtualoso VoiceCenter szolgáltatását. Az elbírálás során olyan szervezetek kerülnek kiválasztásra, amelyek hozzájárulnak a fenntarthatósági elvek minél szélesebb körbe való eljuttatásához, továbbá segítik a társadalmi értékek hosszú távú megőrzését.
A Magyar Telekom a pályázatával olyan alapítványokat, civil szervezeteket kíván támogatni, akik telefonon keresztül nyújtanak lelkisegély -szolgálatot, tanácsadást. A pályázat ahhoz kíván hozzájárulni, hogy az egyébként igen kevés büdzsével működő, de a társadalom számára fontos, és nélkülözhetetlen szolgáltatást nyújtó civil szervezetek még hatékonyabban és szélesebb körben végezhessék munkájukat. A sikeres pályázók 24 hónapon át használhatják majd havidíj-mentesen a Telekom Virtualoso VoiceCenter szolgáltatását. A Virtualoso VoiceCenter számukra azért nyújt majd nagy segítséget, mert olyan virtuális híváskezelő rendszer, amellyel gyorsan és hatékonyan kezelhetők a bejövő hívások, így nem vész el egyetlen rászoruló hívása sem. A segítséget kérők hívását mindig fogadni tudja, foglalt vonal esetén átirányításra is lehetőséget kínáll, vagy visszahívást is felajánlhat a rendszer. Az ügyfélszolgálati kapacitás dinamikusan bővíthető, a beállítható mellékek száma egyszerűen variálható.
A pályázatra azok a non-profit szervezetek pályázhatnak, amelyek a vállalattól közvetlen felkérést, meghívást kaptak, és a Magyar Telekommal jelenleg is kapcsolatban állnak a hello holnap! kezdeményezés révén. A Magyar Telekom a sikeres pályázókkal adományozási megállapodást köt, melyben lefekteti a megítélt támogatás felhasználására vonatkozó feltételeket.
Kapcsolódó cikkek
- A Magyar Telekom is emeli díjait, de nem a távközlési adó miatt
- Hang alapú ügyfélazonosítás elsőként a Magyar Telekomnál
- Indul a GAZDANet program, számítógépet kapnak a kistermelők
- A Magyar Telekom eladja az államnak a Pro-M Zrt. 100%-át
- A legnagyobb hazai és nemzetközi gazdasági szereplők előtt mutatkozhatnak be a legjobbak
- Műholdakat vetnének be az erdősítések nyomon követésére Pekingben
- Ricoh környezetbarát megoldások az EcoPrint-en
- Keresik Magyarország legjobb digitális fejlesztőit!
- BÉT - A kedvező hangulat ellenére is esett a Magyar Telekom
- Magyar Telekom: közel két és félszeresére nőtt a nettó eredmény
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.
Jelentős szakmai sikerrel zárult az ELTE pályaorientációs és tehetséggondozó programja
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő, „STEMpont” komplex pályaorientációs és tehetséggondozó program (NTP-STEM-23) megvalósítására kiírt pályázatán az ELTE Informatikai Kar 20 millió forint, a Természettudományi Kar pedig csaknem 18 millió forint támogatási összeget nyert el.
24. alkalommal lehet jelölni a reáltárgyak legjobb oktatóit a Rátz Tanár Úr Életműdíjra
Az Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért 2024-ben is várja a jelöléseket a Rátz Tanár Úr Életműdíjra, amelyet immáron 24. alkalommal ítélnek oda olyan tanároknak, akik különösen sokat tettek a hazai reáloktatásért.