Már forintban is fizethetünk 125 vezető amerikai webáruházban
„A legfontosabb számunkra, hogy fejlesszük a nemzetközi kereskedelmet a kelet- és közép-európai régióban, ahol az egyik legkedveltebb bevásárlóhelyszín az Egyesült Államok. Mostantól ha ruhákat, cipőket vagy épp lakberendezési tárgyakat szeretnénk rendelni valamelyik kedvelt amerikai márkától, a PayPal és a FiftyOne együttműködésének hála gyorsan és biztonságosan megtehetjük” – mondta el Damien Perillat a PayPal regionális ügyvezetője.
„A PayPal-lel történő fizetések aránya jelentősen nőtt világszerte az utóbbi időben. Főleg a nemzetközi vásárlók kedvelik a rendszert és kíváncsian várjuk, hogy a mostani megállapodás milyen további hatásokat gyakorol a megrendelések alakulására” – nyilatkozta Michael DeSimone a FiftyOne ügyvezetője. „Ügyfeleink is tudják, hogy a nemzetközi siker egyik kulcsa, hogy a vásárlási élményt az egyes piacokra szabjuk. Reményeink szerint az egyszerű és sokak által megszokott PayPal fizetési rendszer, valamint a saját pénznemben feltüntett árak segítenek majd külföldi vásárlóinknak.”
A FiftyOne jelenleg az Egyesült Államok számos vezető kereskedőjének szállít e-kereskedelmi megoldásokat. A webáruházakban 100 ország 60 valutájában lehet fizetni. A PayPal mostantól kiegészítő fizetési opció lesz, amivel 30 további országba szállíthatnak a kereskedők.
A PayPal támogatás által megjelenő új valuták: magyar forint, brazil real, svájci frank, cseh korona, dán korona, hong-kong-i dollár, izraeli sékel, japán jen, mexikói pezó, norvég korona, új-zélandi dollár, fülöp-szigeteki pezó, lengyel zlotyi, svéd korona, szingapúri dollár, thai bát, török líra és thaiwani dollár.
Kapcsolódó cikkek
- Már szolgáltatásokért is lehet fizetni PayPal-lal
- Már kiterjesztett garanciát is köthetünk internetes vásárlásnál
- E-kereskedelem 2.0.: Globál/Lokál? – avagy merre vannak még kiaknázatlan „e-lehetőségek”?
- Magyarországról is elérhető a PayPal egyszerűsített és mobiloptimalizált weblapja
- Már Magyarországon sem szükséges bankkártya a PayPal fizetésekhez
- MNB: biztonságosnak tekinthetők az elektronikus fizetési megoldások
- NAV: az EU-n kívülről online rendelt termékek vámkötelesek
- Együttműködés az internetes vásárlókért
- A gazdasági bizonytalanság fellendítheti az online kereskedelmet?
- eCommerce a ReklámFeszten