Mobilalkalmazással az EFOTT-ra
Idén sem fogsz eltévedni az EFOTT-on, ha veled van a hasznos útitárs, az EFOTT 2013. Az idei applikációval mindig, mindenről képben lehetsz.
Mi is az alkalmazással indultunk útnak a fesztiválra. Persze azért nem árt Androidosnak vagy iOS-esnek lenni, egyelőre ugyanis csak ezeket az operációs rendszereket támogatja.
Miután letöltöd, offline módban is szinte minden információ birtokában vetheted bele magad a fesztiválba, hiszen a helyszín, zenekarok, programok jó esetben nem nagyon változnak. Így akkor is hasznos, ha nincs net a telódon. Ha viszont van, akkor a folyamatos frissítésnek köszönhetően mindig elolvashatod az aktuális híreket, és az esetleges változásokról is mindig tájékozódhatsz.
Android és iOS verzió
Ha inkább vizuális típus vagy, a térképeket pont neked találták ki. Minden fontos helyszínhez, infóhoz egy térkép is tartozik, így könnyen beazonosíthatunk minden színpadot.
A fellépőket külön is vizslathatjuk, ABC sorrend szerint megnézhetjük, kinek mikor lesz koncertje, és berakhatjuk a kedvencek közé is, ami a „programjaim” menüpont alatt megjelenik (jobb felső sarok). A favoritokat pedig akár a Facebookon is megoszthatjuk ismerőseinkkel.
A programok pedig szépen, színpad szerint rendezve sorakoznak. Így ha éppen a Nagyszínpad felé közeledünk, csak rákattintunk, és máris megtudhatjuk, milyen banda zúz éppen.
A beépített navigációval pedig azt is megtudhatjuk, melyik program van legközelebb hozzánk. Ugyanis ha online vagyunk, az app meghatározza helyzetünket, és listázza az aktualitásokat.
A Canecom fejlesztésű EFOTT 2013 letölthető a Google Play áruházból és az App Store-ból.
Kapcsolódó cikkek
- Új dizájnnal és még több funkcióval érkezik az Airbnb friss mobilalkalmazása
- Kitörési lehetőség kis cégeknek: saját mobilalkalmazás ingyen!
- Megnőtt a kereslet a mobilalkalmazás-fejlesztők iránt
- Megjelent az Imgur első mobilalkalmazása
- A Vine válasza az Instagram videókra
- Webáruház nyitását tervezi az Yves Rocher
- EFOTT – a sportos fesztivál
- Office Mobile alkalmazás iPhone-ra
- Mobilon is elérhetőek a kiemelt adománygyűjtő helyszínek
- Többet nem hagyod el a bőröndöd – Bag2Go [Videó]
Hirek.com - Kiemelt hír ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Innovációs versenyen méretik meg magukat a világ egyetemistái
A Red Bull Basement kezdeményezés a bolygó ifjú koponyáinak ad lehetőséget, hogy kibontakoztassák ötleteiket, ezzel pozitív hatást gyakorolva világunkra. Az egyetemista versenyzők idén a mesterséges intelligenciát is segítségül hívhatják kiemelkedő innovációik megvalósítása érdekében.
Országos kutatásból netezési körkép: a magyarok többségének élete elképzelhetetlen net nélkül
Rengeteget internetezünk, leginkább okostelefonon, és minden második fiatal napi 2-3 órát tölt el chateléssel – derül ki a Yettel országos, reprezentatív kutatásából. Bár minél fiatalabb valaki, annál valószínűbb, hogy gyakrabban használja mobilon az internetet, de még az X generáció 85 százaléka is naponta többször felmegy a netre. A legnépszerűbb közösségi platform továbbra is a Facebook, de a Z generációsok körében a TikTok és az Instagram is hódít.
Éppen most robban a hazai előfizetéses e-kereskedelem
Idén nyáron a hazai webshopok 4 százaléka kínált valamilyen terméket előfizetéses formában, azonban az adatok szerint ez az arány két-három éven belül várhatóan 23 százalékra nő. Az, hogy közel ötszörösére nőhet az előfizetéses vásárlást kínáló webáruházak száma, jól mutatja a piacon zajló jelentős változásokat – ismertette a Visa támogatásával készült friss kutatásának* eredményeit a Shoprenter.
Ezek a MI legnagyobb veszélyei az oktatásban
Két szemeszteren keresztül kísérelték meg matematikai kurzusaikon ChatGPT-szerű mesterséges intelligencia használatát a Corvinus oktatói: diákjaik mindvégig szabadon használhatták feladataik elkészítéséhez, sőt, vizsgáikhoz is a MI-t. Az eredmény a két oktatót is meglepte: csökkent a hallgatók motivációja és a csoport általános tudásszintje, valamint jobban kiéleződtek a hallgatók közötti társadalmi egyenlőtlenségek is.
Techóriások özönlöttek a Városligetbe
Az AI Summit 2024 grandiózus eseményként vonzotta a mesterséges intelligencia iránt érdeklődőket a Városligetbe szeptember 9-én és 10-én. Az Indamedia kiadó által szervezett konferenciára a jegyek már az indulást megelőző napokban elfogytak – a rendezvény két napjára közel 3000-ren léptek be. Itt az AI-t gyakorlatilag minden aspektusból megközelítették, és olyan nemzetközi technológiai nagyágyúk is képviseltették magukat, mint a Microsoft, az Amazon, a Google, de még a Financial Times is.