Robotizált folyamatautomatizációs szolgáltatások a Tech Data kínálatában
Új big data és mesterséges intelligencia alapú szolgáltatásportfóliót tett elérhetővé több európai országban, köztük hazánkban is a Tech Data, miután partneri szerződést kötött a rutinszerű irodai munkafolyamatokat automatizáló Automation Anywhere-rel.
A 2003-ban Kaliforniában alapított és a Forbes friss Cloud 100 listáján 28. helyen rangsorolt Automation Anywhere-rel együttműködve a világ egyik vezető vállalati informatikai disztribútora olyan mesterséges intelligenciára épülő szolgáltatásokat – robotizált folyamatautomatizációt (RPA) – kínál ügyfeleinek, melyek alkalmazásával a vállalatok adminisztrációs feladatokat ellátó munkatársai a repetitív és monoton feladatok helyett a nagyobb hozzáadott értéket adó munkafolyamatokra koncentrálhatnak. Az Automation Anywhere megoldásai révén a rutinszerű feladatok elvégzése során esetlegesen előforduló, emberi erőforráshoz kötődő hibalehetőségek is kiküszöbölhetők, míg a vállalatok munkatársai többek között innovációval vagy az ügyfélelégedettség növelésével foglalkozhatnak.
Kapcsolódó cikkek
- Az új családtag a mesterséges intelligencia
- Okos Város idegrendszert épít a Huawei
- A GDPR nem gyerekjáték: egyre fontosabb a sandboxing technológia
- Kincset ér az AI
- MI állíthatja meg a kártevőket?
- A kifinomult kibertámadások ellen fejlettebb hálózatvédelem kell
- A Fujitsu modellje új szintre emeli az automatizációval elérhető megtakarítást
- Átírja a trendeket a digitális élményplatformok megjelenése a gyártási ágazatban
- A Zyxel új szolgáltatása növeli a hálózati biztonságot
- Öt kamerával és prémium funkciókkal érkezett meg a Huawei Nova 5T
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Franciaországban már a mesterséges intelligencia deríti fel a villanyóraleolvasási hibákat
Az ENEDIS, Franciaország villamosenergia-hálózati elosztója az SAP Signavio Process Mining és az SAP Business AI megoldásait választotta annak érdekében, hogy automatizálja a mérőleolvasások során észlelt anomáliák megoldását, és megbízható számlázást garantáljon mintegy 600 000 üzleti ügyfelének.
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.