Költségcsökkentés és hatékonyságnövelés új vékonykliens-rendszerekkel
Mi a vékonykliens? Miért az Igel? Mi a történetük? Mitől költségcsökkentő? Hogyan hatékonyságnövelő? Milyen alkalmazási területekre? Mennyi idő alatt térül meg? Mennyi az elavulási ideje? Milyenek az új racionalizálási lehetőségei? Milyen új fejlődési utakat adhat a cégeknek, vállalakozásoknak, non profit, például közigazgatási szervezeteknek?
Ilyen és hasonló kérdésekre próbál meg korszerű válaszokat a konferencia, amelyre korlátozott számban költségmentesen lehet jelentkezni a www.igel.hu weboldalán.
- Vékony kliens technológia, a 21. század új költséghatékony megoldása költségcsökkentésre és hatékonyságnövelésre mindenfajta számítógépeket használó üzleti vagy nonprofit területen.
- Alkalmazásukkal a számítógépes munkaállomások amortizációs és üzemeltetési költségei lecsökkennek, egy-két éven belül megtérülnek, de az új architektúrákban rejlő előnyök is új fejlődést adnak a cégeknek.
- Az Igel vékonykliens használata elsősorban azon vállalatok és intézmények számára előnyös, ahol az adatbiztonság és a vírusok elleni védelem kiemelten fontos, vagy olyan környezetben, amelyeknél a felhasználók száma meghaladja a számítógépes munkaállomások számát, például: egészségügyi alkalmazási területek, közigazgatás, államigazgatás, törvényhozás, bank és biztosítás, Call-Center alkalmazások, nyilvános elérési pontok, internet kávézók, oktató termek, kollégiumi géptermek…
Időpont: 2007. november 29. csütörtök, 9-14 h – 9-12 h előadások 12-14 h korlátlan fogyasztásos grillebéd, beszélgetések
Tematika: Igel Vékonykliens Workshop – Bemutató előadásokkal, esettanulmányokkal, teszteléssel
Helyszín: Trófea Grill Étterem Újbuda – Budapest legújabb és legnagyobb Trófea étterme
Cím: 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 6/b – Hauszmann Alajos és Szerémi út Sarok
Kapcsolódó cikkek
- Ismét ingyenes információbiztonsági szakmai fórum
- Szakmai fórumok a globálisan tevékenykedő vállalatok számára
- Gyurcsány támogatná az informatikai ipart
- Ügyfélközpontúság - BEA platformon
- Információs Társadalom Szakmai Napok 2002
- Aktív adatvédelem - Az "etikus hackelés" módszerei
- Édes-keserű terhek
- Gartner-Icon szakmai nap
- Montana szakmai nap - új szolgáltatáscsomagok
- Szakmai fórum az információvédelem menedzseléséről
Infogazdaság ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.