Canon színes lézernyomtatók új generációja
A lézernyomtatók új generációjának első tagjai a Canon imageRUNNER ADVANCE platformjával kompatibilis, új architektúrára épülnek. A MEAP technológiának köszönhetően az LBP7680Cx lézernyomtató egy integrált nyomtatás- és dokumentumbeolvasás-kezelési megoldás része lehet. Ez lehetővé teszi a vállalatok számára a teljes költségfelügyeletet és helyreállítást, valamint a felhasználók nyomon követését és naplózását.
A beépített biztonsági funkcióknak – mint például a biztonságos nyomtatás vagy kulcsszó felismerés – köszönhetően szabályozható a bizalmas tartalmak terjesztése. Így az új lézernyomtatók a munkacsoportok és kisebb vállalkozások számára elsőként biztosítják a nagyvállalati szintű biztonságot, funkciókat és kimagasló teljesítményt.
A helytakarékos és kompakt kialakítású lézernyomtatókat egyszerű és letisztult formavilág jellemzi. Az intuitív és könnyen használható kezelőpanel, valamint az animált, ötsoros LCD kijelző könnyű beállítást és használatot biztosít. A Adobe PostScript level 3 támogatás pedig lehetővé teszi a professzionális minőségű szöveg- és képnyomtatást, valamint a nyomtató teljesítményének növelését.
A modellek – fekete-fehér és színes nyomtatás esetén is – akár 20 oldalt/perc nyomtatásra képesek, jellemző átlagos energiafogyasztásuk (TEC)* pedig mindössze 0,9 kWh hetente, azaz az egyik legalacsonyabb a piacon elérhető azonos kategóriájú készülékek közül.
Az i-SENSYS LBP7680Cx és LBP7660Cdn 2011 szeptemberétől lesz elérhető Európában.
Kapcsolódó cikkek
- Egyre nagyobb az igény a mobilnyomtatás iránt
- Bármilyen mobil eszközről nyomtathatunk a Canon megoldásával
- Vezeték nélküli AirPrint nyomtatás Canon nyomtatókkal
- Canon - Océ közös nyomtatási rendszerek
- imageRUNNER 1700: Új A4-es multifunkciós Canon modellek
- Négy BLI díjat nyertek a Canon vállalati termékei
- Canon imageRUNNER ADVANCE C2025i postafiók-funkcióval
- Új A3-as nyomatókkal bővül a Canon Imagerunner Advance termékcsaládja
- Canon i-SENSYS MF9200 multifunkciós termékcsalád
- Océ nyomtatókat is értékesít a jövőben a Canon
hirek.com ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Sony bejelenti második generációs zászlóshajóját, az Alpha 1 II fényképezőgépet
A Sony bemutatja a második generációs Alpha 1 II zászlóshajóját, egy új full frame, tükör nélküli, cserélhető objektíves fényképezőgépet, amelyet a Sony legmodernebb AI feldolgozóegységével működik. A fényképezőgép körülbelül 50.1 megapixel (MP) effektív felbontású érzékelővel rendelkezik, akár 30 fps sebességgel, AF/AE-követéssel képes elsötétedésmentes sorozatfelvételt készíteni, torzításmentes zárral van ellátva, és továbbfejlesztette a képtisztaságot a közép- és magastónusok érzékenységénél.
Az új Sony objektív nagy felbontást, gyönyörű bokeh-t és fejlett autofókuszt kínál
A Sony bejelentésével új utat tör: az FE 28-70mm F2 GM prémium E-bajonettes objektív a teljes zoomtartományban nagy, F2-es rekesznyílással büszkélkedhet, így gyönyörű bokeh-t, nagy felbontást és egyedülálló autofókuszt biztosít állóképekhez és videófelvételekhez, nem beszélve a prímobjektívek minőségével vetekedő élességről és kontrasztról.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.