Közös fejlesztést jelentett be az LG és a Cisco
Jelentős új fejlesztést jelentett be a vállalati tárgyalókban használt videokonferencia-rendszerek területén az LG Electronics (LG). Az LG Ultra HD kijelzői közül 6, a vállalat Full HD kijelzői közül pedig 20 modell mostantól teljes mértékben kompatibilis a Cisco Room Kit és Room Kit Plus rendszerekkel, valamint a Cisco SX széria SX10, SX20 és SX80 eszközeivel. A távoli országokban és kontinenseken tartózkodó munkatársak így hatékonyan kommunikálhatnak egymással anélkül, hogy a technológiai korlátok vagy az elmosódott kép bármiben akadályozná őket.
Az LG kijelzőinek és a Cisco hálózati technológiájának erősségei együtt ideális megoldást nyújtanak a videokonferencia-beszélgetésekhez, a tartalommegosztáshoz és a prezentáláshoz, hiszen a kijelzők, melyek a lehető legjobb minőségben jelenítik meg a tartalmakat, megbízható és erős hálózati szolgáltatásokkal egészülnek ki. A két vállalat eszközei és rendszerei együtt egyedi funkciókat kínálnak: kiváló színvisszaadást biztosítanak a különféle videoformátumokhoz és a prezentációkhoz; integrált és automatikus, érintés nélküli konfigurációra adnak lehetőséget; automatikusan felismerik és felcímkézik a csatlakoztatott eszközöket, valamint problémamentes szinkronizálást biztosítanak a minimális késleltetésnek köszönhetően.
Az LG készülékei között az UH5 sorozat 49 és 98 colos méret közötti Ultra HD modelljei, valamint a Full HD széria 32-65 colos kijelzői (a 32SM5 modelltől a 65SM5-ig) mind kompatibilisek a Cisco Room Kit rendszerével, így bármelyik tárgyalóhelyiségbe megtalálhatjuk a megfelelő darabot. Az LG összes kijelzője IPS technológiával készül, melynek köszönhetően élénk és pontos színeket jelenítenek meg széles betekintési szögek esetén is. A Full HD modellek szintén a hihetetlenül élénk színekről és a részletgazdag képi megjelenítésről ismertek.
Az LG és a Cisco közötti együttműködés egy olyan felhasználóbarát rendszert eredményezett, amely automatikus integrációt és érintés nélküli beállításokat tesz lehetővé: amint az LG kijelzője észleli, hogy egy Cisco-eszköz csatlakozik a HDMI porthoz, önmagától elvégzi a beállításokat, elkerülve a konfigurációs problémákat. Az LG kijelzői első használatkor automatikusan csatlakoznak a Cisco Room Kits rendszerhez. A készülékek egyúttal a Cisco Touch 10 vezérlőn keresztül elérhető összes funkciót támogatják, legyen szó vezetékes vagy vezeték nélküli megosztásról, streamelt videóról, élő tartalomról vagy egyszerű négyszemközti beszélgetésről. Az automatizált telepítés mellett az LG és a Cisco által kifejlesztett rendszer képes figyelemmel kísérni a készülékek — beleértve a kijelzők — állapotát egy kodeken és egy egyszerű HDMI kábelen keresztül.
“A munkafolyamatok felgyorsulásával a cégeknek rendkívül fontos lett a hatékony kommunikáció és tartalommegosztás. A hat LG modell integrációja a Cisco Room Kit és Cisco Room Kit Plus rendszerekkel azonnali videokonferencia-megoldásokat kínál, a lehető legmagasabb minőségű képi megjelenítés mellett" — mondta Klemencz Mihály, az LG Business Solutions magyarországi regionális sales menedzsere. "Ez az integráció jól példázza az LG professzionális kijelzőiben rejlő lehetőségeket és a készülékek sokoldalúságát. Cégünk készen áll arra, hogy innovatív és hatékony megoldásokkal támogassa a vállalkozásokat.”
Kapcsolódó cikkek
- Hátulról is látható az LG szupervékony OLED kijelzőjének képe
- Légkondiháború az irodákban
- BTS témájú tartalmak LG okostelefonokon
- Üzenetküldésre is használhatják a hotelek az LG új, interaktív tartalomkezelő rendszereit
- Megújul a Webex: a Cisco továbbfejleszti együttműködési platformját
- Az LG a 2018-as ISE kiállításon mutatja be új kijelző-termékcsaládját
- Az LG OLED és más technológiák innovatív lehetőségeit mutatja be az ISE-n
- Új monitorokat mutatott be az LG a Medica 2017 szakkiállításon
- A világ két legnagyobb OLED kijelzője az LG műhelyéből
- Az ívelt készülékek megjelentek az LG teljes termékkínálatában
Irodatechnika ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Az AOC GAMING G4 sorozat karcsú ívekkel és borotvaéles specifikációkkal bővül
Az AGON by AOC – a világ egyik vezető gaming monitor* és IT-kiegészítő márkája – bejelenti, hogy négy olyan új modellel bővíti G4 sorozatát, amelyek a gaming preferenciák és a pénztárcák széles skáláját kiszolgálja.
Az Artec 3D bemutatja két legújabb 3D szkennerét
Az Artec 3D bemutatta első, markerekre támaszkodó kézi lézerszkennerét, az Artec Pointot, amellyel egyértelmű célja jobban betörni az ipari metrológia területére. Ezzel egyidőben a markerek nélkül dolgozó 3D szkenner portfóliója is frissült a Spider kézi szkennerek legújabb, ultramagas felbontású generációjával, az Artec Spider II-vel.
Így segíti a BNPL az irodai működést
A vállalkozások folyamatosan keresik az olyan fizetési lehetőségeket, amelyek mellett tőkeerősek tudnak maradni. Az egyik legújabb fizetési modell a BNPL, amely már olyan termékcsoportokban is megoldást nyújt, mint az irodai nyomtatók. Akár már 50 ezer forint tőkével új eszközhöz juthatnak a legkisebb cégek is. A TechOffice konstrukciója abban is újdonságot jelent, hogy a részletfizetési lehetőséget a társaság önerőből biztosítja.
Az új Samsung projektorok elhozzák a minőségi moziélményt
A Samsung bejelenti a The Premiere 9 és The Premiere 7 projektorokat, a vállalat legújabb otthoni szórakoztatóipari újításait. Az ultrarövid vetítési távolságú projektorok lenyűgöző 4K felbontásukkal, magával ragadó hangzásvilágukkal, valamint továbbfejlesztett funkcióikkal akár minden lakóteret prémium minőségű házimozivá alakíthatnak.
Az Epson bemutatja új, kevesebb karbantartást és nagyobb termelékenységet biztosító nyomtatóit
Az Epson piacra dobta új Workforce Pro EM-C800RDWF többfunkciós termékét (MFP) és Workforce Pro EP-C800RDW egyfunkciós nyomtatóját. Mindkét típus A4-es méretű, és az Epson RIPS (Replaceable Ink Pack System) rendszernek köszönhetően kis helyigény mellett nagy kapacitású kellékanyagokkal dolgozik, amihez alacsony energiafogyasztás és az első oldalak gyors kinyomtatása társul.