Továbbfejlesztették a Microsoft Dynamics NAV mobilalkalmazását
A MobileNAV megoldás lehetővé teszi a Microsoft Dynamics NAV vállalatirányítási rendszert használók számára, hogy az irodán kívül dolgozó munkatársak is hozzáférjenek a központi adatbázishoz, annak funkcióihoz mobil eszközön keresztül.
A MultiSoft Számítástechnikai Kft. 42,4 millió forint összegű vissza nem térítendő állami támogatáshoz jutott a Piacorientált kutatás-fejlesztési tevékenység támogatása a közép-magyarországi régióban című pályázati kiíráson az Új Széchenyi Terv keretében. A MultiSoft a pályázaton elnyert összeget a Microsoft Dynamics NAV mobil eszközökön elérhető alkalmazásának (MobileNAV) továbbfejlesztésére fordította.
A termék továbbfejlesztése során - az érdeklődői igények figyelembevételével – a következő célok valósultak meg:
- Az alkalmazás táblagépekre történő optimalizálása, felhasználóbarát felületének kialakítása.
- A megoldás Windows Phone 8 operációs rendszerre való implementálása.
- A termék Windows CE és Windows Mobile platformokra való kifejlesztés.
- A Microsoft Dynamics NAV vállalatirányítási rendszer legújabb verziójához (NAV 2013) való illeszkedés megvalósítása.
- Az alkalmazás funkcionalitásának bővítése. Ezen belül is a legfontosabb az offline üzemmód kialakítása, amely lehetővé teszi, hogy internet kapcsolat hiányában is zökkenőmentes legyen a munkavégzés.
A továbbfejlesztés eredményeképpen egy sokkal teljesebb és kifinomultabb üzleti mobil alkalmazás valósulhatott meg, aminek köszönhetően az eddig le nem fedett szegmens számára is megoldást tud adni a MobileNAV alkalmazás.
Kapcsolódó cikkek
- Alkalmazásvásárlás mobilegyenlegre, elsőként a Telenornál
- Az IT világnak is lépést kell tartania a rezsicsökkentéssel
- Magyar fejlesztésű szoftverrel lép piacra a Dyntell Software Amerikában
- Kétlépcsős hitelesítést vezet be a Yahoo
- Online játékkal reklámozza ügyviteli megoldásait a UNIT4
- Hazai ERP-felmérést készít az XAPT
- Újabb üzleti alkalmazás Windows Phone-ra
- Microsoft Dynamics CRM 2013, a személyes üzlet varázsa
- Minőségi hazai appok a Windows 8 Áruházban
- Több mint 50 új funkció a legújabb verziójú SAP vállalatirányítási rendszerben
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Akár 70 százalékkal is csökkenteni lehetne az irodaépületek szén-dioxid-kibocsátását
Digitális épület- és energiagazdálkodási megoldások alkalmazásával, valamint elektrifikációval, illetve megújuló energiaforrások használatával és mikrohálózatok telepítésével akár 70 százalékkal is csökkenteni lehetne az irodaépületek szén-dioxid-kibocsátását a Schneider Electric kutatása szerint. Az alacsony CO2-kibocsátású épületekre történő átállás jelentős mennyiségű új munkahely létrehozását is eredményezheti.
Smart company – 2024. Jövőre még okosabban!
A smart company nem attól okos, mert a legfejlettebb technológiák által vezérelt. Az az okos cég és okos iroda, amit folyamatosan egyre kevesebb költséggel sokkal hatékonyabban, jóval nagyobb árbevétellel, nyereséggel működtetünk. A PP Konferenciaközpont – BKIK „Smart company – 2024” című konferenciáján a cégtulajdonosok megtudhatják, hogy milyen eszközök és módszerek szükségesek az okos céggé váláshoz.
Joule – az irodai munka új mértékegysége
Az SAP walldorfi főhadiszállásán tartott konferencia csúcspontjaként bemutatkozott Joule, a természetes nyelvet használó, generatív mesterséges intelligencia alapú irodai asszisztens, amellyel végérvényesen megváltoznak az üzletviteli folyamatok. A Joule beágyazódik az SAP felhőalapú vállalati portfóliójába, és képes lesz proaktívan betekintést adni a vállalati adatok mélységébe, nem csak az SAP teljes szoftverportfólióján, hanem akár harmadik féltől származó forrásokat is feldolgozva.
Így támogatta a digitalizáció Varsó új ékességének felépítését
A Varso Tower, vagyis a Varsó Torony Lengyelország és az Európai Unió legmagasabb épülete, egyben a lengyel főváros legrangosabb építészeti projektje. A maga nemében egyedülálló felhőkarcoló szervesen illeszkedik abba a fejlesztési folyamatba, amelynek célja, hogy Varsót a nemzetközi üzleti élet egyik dinamikusan növekvő központjává emelje. A projekt megvalósításában meghatározó szerepe volt a digitalizációnak, így az épület nemcsak a magasságának, méreteinek, hanem az építésekor alkalmazott innovatív módszereknek köszönhetően is kiérdemli a figyelmet. A fejlesztést Európa egyik meghatározó ingatlanvállalata, a HB Reavis irányította, a kivitelezést a bécsi székhelyű PlanRadar Magyarországon is elérhető szoftvere támogatta.