Változások a Universal Robots menedzsmentjében
A Teradyne Inc. bejelentette, hogy Jürgen von Hollen a Universal Robots elnöke úgy döntött, hogy 2020. december 31-el távozik a vállalattól, hogy új területen próbálja ki magát. Jürgen von Hollen 2016 októbere óta tölti be az elnöki pozíciót a Universal Robotnál.
“Köszönöm Jürgennek az elmúlt négy év vezetői munkáját, ami szerepet játszott abban, hogy a Universal Robots startupból, az ipari együttműködő robotok területén globális piacvezetővé váljon” – mondta Mark Jagiela, a Teradyne elnöke és vezérigazgatója. “Erős alapot hagy maga mögött, a növekedés következő szintjéhez, tehetséges munkatársakkal, elkötelezett disztribúciós és technológiai partnerek hálózatával, valamint világszerte kiterjed több mint 50 000 kobotokkal rendelkező vevőkörrel” - tette hozzá.
Gregory Smith, a Teradyne Ipari Automatizálási csoportjának elnöke tölti be a UR elnöki pozícióját az új vezető kinevezéséig.
Kapcsolódó cikkek
- Mobil robot segítségével automatizál a Schneider Electric is
- Az automatizálás lehetőségei a tudomány és a kutatás területén
- Családbarát vállalatként ismerték el a Microsoft Magyarországot
- Egységes automatizációval állhat talpra az ipar
- A Magyar Telekom sikeres kötvényaukciót tartott
- Az adesso csoport tovább bővül Magyarországon
- A Magyar Telekom a legvonzóbb munkahely a telco szektorban
- PWC 2020: A tech szektor legvonzóbb munkahelye a Microsoft Magyarország
- A Cisco bejelentette szándékát, hogy megveszi a PortfoLion hazai startup befektetését
- Már lehet regisztrálni az OnRobot Expóra!
Céginfó ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Új üzleti stratégiai vezető a CETIN Csoportnál
Új üzleti stratégiai vezérigazgató-helyettest nevezett ki a CETIN Csoport, a közép- és kelet-európai régió vezető távközlési infrastruktúra-üzemeltetője. Khalid Husseini április 1-jétől tölti be a pozíciót.
A Huawei nyújtotta be a legtöbb szabadalmat Európában tavaly
Ismét a Huawei tette a legtöbb szabadalmi bejelentést az Európai Szabadalmi Hivatal 2022-es szabadalmi indexe szerint. A vállalat immár negyedik alkalommal, harmadik egymást követő évben foglalja el az európai szabadalmi ranglista első helyét. A Huawei tavaly 4505 nemzetközi találmányt nyújtott be bejegyzésre, közel harminc százalékkal megelőzve a második helyezettet.