A Logitech 5 díjat nyert a 2015-ös GOOD DESIGN Award versenyen
A Logitech a mai napon jelentette be, hogy öt termékét is elismerték a 2015-ös GOOD DESIGN Award versenyen dizájn és termékkiválóság kategóriákban. Ezzel a 2015-ös zsinórban az ötödik év, hogy Logitech termékeket díjaztak a rangos, nemzetközi versenyen.
Az elismert termékek között megtalálható az M280 vezeték nélküli egér, a ConferenceCam Connect webkamera, a Keys-To-Go illetve a K480 billentyűzetek és az MX Master vezeték nélküli egér.
“Ezek a dizájnnal kapcsolatos győzelmek alátámasztják törekvésünket arra nézve, hogy a formatervezést a Logitech tevékenységének középpontjában tartsuk” – mondta el Bracken Darrell, a vállalat elnök-vezérigazgatója. “Az elismerések jó motivációt jelentenek számunkra, hogy továbbra is kivételes, az embereket a számukra fontos élményekkel összekötő termékeket készítsünk.”
A GOOD DESIGN Awards a leginnovatívabb ipari, termék- és grafikus formaterveket díjazza évről évre világszinten. Az elismerést a Chicago Athenaeum Építészeti és Dizájn Múzeum ítéli oda az Európai Építészeti, Művészeti, Formatervezési és Urbanisztikai Központtal közösen.
Kapcsolódó cikkek
- Új G502 Proteus Spectrum játékos egér a Logitechtől
- Az első iPad Próhoz készült tokot a Logitech gyártja
- Mechanikus gamer billentyűzet a Logitechtől
- Új Logitech bluetooth billentyűzet és egér a bármilyen platformhoz
- Új gamer fejhallgatók a Logitechtől
- A Logitech bemutatta MX Anywhere 2 névre keresztelt hordozható egerét
- Most már betonra is ejthetjük iPadünket
- Részletgazdag basszus a Logitech új z533 multimédia hangszóróival
- Megújul a Logitech: középpontban a design
- Színes-szagos design egér a Logitechtől
Színes ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Hát persze hogy dráma!
A Super Bowl reklámjai kapcsán szinte minden évben születik egy cikk Amerikában élő és dolgozó barátunk, Horváth Laci tollából, az idén azonban a marketing mellett szó esik az izgalmakról és a bírókról is...
Digitalizáció a KKV-knál - ahogy a mesterséges intelligencia látja
Manapság mindenki mindenről a ChatGPT-t kérdezi meg, úgyhogy - gondoltam - mi is kipróbáljuk, megnéztük, hogy milyen hírt írna a mesterséges intelligencia arról, hogy hol tart a digitalizáció Magyarországon a kis- és középvállalkozásoknál. Íme:
Okoskarkötővel a finom eleganciáért
Ha egy eszköz neve elé odatesszük, hogy “okos”, rögtön mindenki azt hiszi, hogy egy apró kütyüről van szó, amibe rengeteg hasznos, vagy annak ítélt funkciót sűrítettek bele.
A legnépszerűbb szoftverek kreatív munkához
Ha olyan szoftvert keresünk, amellyel a kreatív munkát végző szakemberek csodálatos dolgokat hozhatnak egyszerűen létre, bizony nem kell sokáig kutakodnunk. Számos nagyszerű szoftver közül válogathatunk a világháló széles palettáján!
Propaganda elleni védőoltás: Utazás!
Amerikai tudósítónk, Horváth László, olyan szemmel látogatta meg az év egyik legnagyobb turisztikai rendezvényét, az IPW Orlando 2022-öt, hogy közben szemügyre vette, mely fejlesztések könnyítik meg az ideérkezők utazását, és elfilozófált annak kapcsán, hogy miért érdemes útra kelni, és akár egy konferencia-részvételt is összekötni az adott hely felfedezésével, az ország - Amerika - felfedezésével.