Az Intel a SAP Tihany ’05 fő támogatója
A szintén keddi Intel szekcióban a Dell, a Silicon Graphics, a Fujitsu- Siemens, a HP, az IBM és természetesen az Intel Magyarország által tartott előadásokon a konferencia résztvevői részletesen megismerkedhetnek az Intel vállalati platformjaival, processzoraival, alaplapi lapkakészleteivel, és kapcsolódó legújabb fejlesztéseivel, valamint hogy hogyan hasznosíthatják az Intel platformjait üzleti alkalmazásaik képességeinek maximális kihasználásában. Az érdeklődők mélyebb betekintést nyerhetnek többek között a szerverkonszolidációba, hallhatnak a sokrétű feladatok elvégzésére legalkalmasabb szervercsaládokról, az Intel nagyvállalati rendszereiről, valamint megtudhatják, hogy melyik Intel processzort válasszák SAP megoldásuk alapjaként.
Az SAP és az Intel több mint 10 éve közösen dolgozik az SAP megoldáskínálatát kiegészítő hardverek és szoftverek magas szintű optimalizálásán. A nagyvállalati kategóriájú szerverektől az üzleti célú asztali gépeken át a mobil eszközökig, az SAP megoldásai minden Intel-platformon növelik a teljesítményt, javítják a megbízhatóságot, csökkentik a TCO-t, és rugalmasságuk folytán segítenek a vállalatoknak hozzáigazítani megoldásaikat a gyorsan változó üzleti környezethez. Világszerte számos vállalat használ Intel platformot az SAP-megoldásaiban rejlő érték maradéktalan kiaknázásához. Az újonnan bevezetett SAP-rendszerek több mint 70 százaléka Intel-alapú platformon fut.
Kapcsolódó cikkek
- Az Intel felfedte a Larrabee teraflop processzor néhány részletét
- Egymillió eladott négymagos Intel CPU
- A cégvezetők 87 százaléka rosszul méri fel az IT-kockázatokat
- SAP: kompetencia-központ a Debreceni Egyetemen
- Új belépőszintű processzorok az Inteltől
- Intel 2 TFLOPS teljesítményű processzor
- Az Intel G31 és P31 három régi lapkakészletet helyettesít
- Digitális örökség, információ-felügyelet és-tárolás, tartalomkezelés
- Google-Intel zöld kezdeményezés
- Nem lesz 45 nm-es Itanium
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Klímabarát kismegszakítókat dob piacra a Schneider Electric
A Schneider Electric piacra dobja első, újrahasznosított műanyagot tartalmazó kismegszakítóit a Resi9 termékcsalád részeként. Az új termékek több mint 50 százalékban újrahasznosított műanyagból készülnek, gyártásuk során pedig a korábbi modellekhez képest 14 százalékkal alacsonyabb a CO2-kibocsátás.
Megnyílt a regisztráció az idei Smart Factory ConnAction ipar 4.0 konferenciára
Az ipar 4.0 témakörének egyik legjelentősebb hazai eseménye 2023. június 7-8-9. között várja az érdeklődőket Esztergomban.
Robbanás előtt a vállalati automatizáció
Az elmúlt években csúcsra pörgött a vállalati digitalizáció: 2022-ben 1,6 billió dollárt költöttek erre világszerte, 2026-ra pedig várhatóan meg is duplázódik ez az összeg. Ahogy a cégek a gazdasági és piaci kihívások közepette a költség- és erőforrásigények csökkentésének és az üzleti folyamatok optimalizálásának útjait keresik, egyre több területen kerül előtérbe a hiperautomatizáció. Ennek köszönhetően ugyanis az eddig időigényes, több kolléga közreműködését igénylő munkafolyamatok elvégzését a mesterséges intelligencia, a gépi tanulás és a robotikai eszközeivel automatizálhatják.