Tervezz háttérképet a realme-nek!
A feltörekvő globális okostelefon-márka, a realme egy nemzetközi háttérkép tervező versenyt hirdet, melyre 2021. június 21-ig a világ minden részéről várja felhasználók, designerek és design iskolák hallgatóinak munkáját.
A realme második alkalommal meghirdetett tervező versenyében a legújabb modelljéhez, a realme 8 5G készülékhez vár háttérkép terveket, „Designing Infinity”, vagyis a végtelen megtervezése témában. A nyertes pályaművek világszerte eljutnak a realme userekhez, de ez még nem minden! A nyertesek akár 10 000 USD pénzjutalom mellett meghívást kaphatnak arra is, hogy a realme tervezőivel közösen dolgozzanak a realme irodáiban világszerte, vagy egy virtuális, 3-hónapos szakmai gyakorlaton vegyenek részt.
A globális verseny már elindult, a pályaműveket 2021. június 21-ig várja az okostelefon-márka, online felületén. A userek a verseny ideje alatt világ minden tájáról leadhatják voksukat kedvenc tervükre.
Valamennyi pályaművet a kreativitása, a téma feldolgozása és esztétikai összképe alapján értékel majd a realme zsűrije. A döntésben természetesen szerepet játszik még a realme szlogenjének, a “Dare to Leap” szellemiségének átadása is. A verseny lezárulta után összesen 53 nyertest hirdet ki a cég, 2021. július 12-én. A pályázat feltételeivel, szavazási szabályokkal és a nyereményekkel kapcsolatos további részletek itt olvashatók.
Kapcsolódó cikkek
- A SmartThings rendszeren keresztül is irányíthatók a csatlakoztatott Galaxy okoseszközök
- A Xiaomi bevétele és nyeresége is rekordszinten 2021 első negyedévében
- Csúcskategóriás processzort kapott a Poco új telefonja
- Megérkezett a realme 8 5G okostelefon
- A Xiaomi az idei első negyedévben érte el eddigi legjobb eredményét
- Remekül teljesít a Galaxy S21 Ultra 5G Daubner Anna és a Samsung közös vállalásában
- Kutatás: A járvány hatására többet beszélünk a szüleinkkel
- A Telenornál és Vodafone-nál debütálnak a realme 7 középkategóriás készülékei
- A Xiaomi meghirdeti idei ShotByMi fotós kihívását
- 7 biztonsági tipp a mobilunk és az adataink védelméhez
E-világ ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Hogyan formálja át az AI az életünket, a munkánkat és a globális társadalmunkat?
Az AI fejlődése nemcsak technológiai szempontból hoz forradalmi változásokat, hanem társadalmi és gazdasági hatásai révén is alapjaiban formálja át mindennapi életünket, az emberi döntéshozataltól kezdve, az iparágak hatékonyságán át egészen a közvélemény (át)formálásáig. A Neuron Solutions által szervezett AI Night rendezvény célja az volt, hogy elismert szakértőkkel és a különböző iparágak képviselőivel egy kötetlen beszélgetés keretében tárja fel azokat a kihívásokat és lehetőségeket, amelyekkel az AI használata során a vállalatok, a munkavállalók és a társadalom egésze szembesül.
Rangos szabadalmi díjat nyert az LG innovatív megoldása
Valószínűleg minden autóvezető találkozott már azzal a szituációval, amikor egy komplex csomópontban, bonyolult kereszteződésnél, ismeretlen útvonalon a megszokottnál nagyobb kihívást jelent a tájékozódás, a továbbhaladáshoz szükséges távolságok vagy az irányok azonosítása. Az LG Electronics (LG) által kifejlesztett kiterjesztettvalóság-technológia (AR) éppen erre kínál megoldást, mégpedig úgy, hogy az autóba épített kijelzőn egyértelmű, az irányokat mutató, könnyen értelmezhető utasításokat, illetve különböző vezetési forgatókönyveket jelenít meg 3D-s grafikák generálásával.
A KPMG a Corvinus stratégiai partnere lett
Stratégia megállapodást kötött Magyarország első számú üzleti, gazdaság- és társadalomtudományi egyeteme, a Budapesti Corvinus Egyetem és a KPMG, hazánk egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége. Az egyetem és a tanácsadó cég közötti együttműködés három alappilléren nyugszik; ezek az oktatás, a kölcsönös tudásátadás, valamint a tehetséggondozás-, tehetségek utánpótlása.
A Xiaomi bemutatta az alapvető kulcstechnológiákon alapuló fenntartható fejlődési stratégiáját
Az ENSZ Éghajlatváltozási Keretegyezményében résztvevő államok konferenciáján (COP29), mint az év legjelentősebb klímacsúcsán a Xiaomi Corporation (továbbiakban „Xiaomi” vagy a „Csoport”) – a fogyasztói elektronikai termékek és okoseszközök globális, vezető gyártója, amely az Internet of Things („IoT”) platform által összekapcsolt okostelefonokra és okoshardverekre épül – bemutatta a fenntartható fejlődést célzó stratégiáját, amely alapvető kulcstechnológiáin alapul. A vállalat emellett ismertette legújabb szén-dioxid-menedzsmenttel kapcsolatos fejlesztéseit a „Human x Car x Home” okos ökoszisztémájában, ami egy újabb stratégiai lépés a Xiaomi számára a klímakormányzás területén.
A Magyar Telekom 2024. harmadik negyedéves eredményei
A Magyar Telekom közzétette 2024. harmadik negyedévére vonatkozó, az EU által befogadott IFRS Számviteli Standardok szerinti konszolidált pénzügyi eredményeit. A negyedéves pénzügyi jelentés nem auditált értékeket tartalmaz az összes pénzügyi időszakra.