Elismerést kapott az Epson EB-L25000U magas fényerejű 3LCD lézer projektora
Az 1953-ban alapított iF Design Award az egyik legnevesebb kitüntetés a világon, mely az ipari termékek dizájnját díjazza. Az értékeléskor számos szempontot figyelembe vesznek, köztük a gyakorlatiasságot, a kivitelezést, a környezetvédelmi előírások betartását, a kidolgozottságot és az innovációt is.
Ezen kívül lényeges még a funkcionalitás, a használhatóság, a biztonság, az esztétika és az univerzális dizájn. Az idei győztest több mint 5500, 59 különböző országból érkező jelentkező közül választotta ki az 58 tagú szakmai zsűri.
Az élénk képet vetítő és nagyfényerejű EB-L25000U projektort kültéri helyszínekre, kiállítási csarnokokba, koncerttermekbe és egyéb nagyobb helyszínekre tervezték. A vetítő új hűtési technológiával és egy zárt, füstálló optikai motorral rendelkezik, mely lehetővé teszi a nehéz színpadi körülmények közötti használatot is. A projektor kiemelkedő felhasználási lehetőséget és rugalmas telepítést kínál a színpadtechnikai szakemberek számára a maximális teljesítmény érdekében. Karcálló felület és merész, robosztus felépítés jellemzi, a könnyű kezelhetőségről pedig a 360 fokos vetítési opció gondoskodik. A beépített fogantyúval ellátott keret gondoskodik a biztonságos és könnyű szállításról, telepítésről, és a rugalmas felhasználásról.
Hiroaki Sakai, az Epson képalkotó eszközökért felelős igazgatója elmondta: „Rengeteg energiát fektetünk abba, hogy kreatív dizájnt alkossunk, ami stílusos és megfelel a kiemelkedő felhasználási lehetőségeknek. A szakértőktől szerzett benyomások és információ nagyon fontos számunkra. Úgy gondolom, a zsűri is elismerte az EB-L25000U projektor masszív kialakítását, a biztonsági funkciókat és megbízhatóságot, amelyet a szakemberek is elvárnak a készüléktől. Elkötelezettek vagyunk, hogy továbbra is figyelemmel kövessük vásárlóink igényeit és kompromisszummentes termékeket alkossunk.”
Kapcsolódó cikkek
- Irodai és útközben is használható prezentációs projektorok az Epsontól
- Új, univerzális tárgyalótermi projektorok az Epsontól
- Az Epson új, belépő szintű, fixtelepítésű projektorokat fejlesztett ki üzleti és oktatási célra
- Interaktív, csapatmunkára ösztönző oktatási megoldás az izgalmasabb tanulásért
- Nagyképernyős szurkolói élmény
- Az Epson új házimozi projektorai mostantól még teljesebb moziélményt kínálnak
- Kivételes képminőséget kínál az Epson első házimozi lézerprojektora
- Az Epson bemutatta Full HD 2D és 3D házimozi projektor trióját
- Az új Epson vetítők igényes dizájnnal, minőségi képmegjelenítéssel érkeznek
- Epson: Egyszerűen kezelhető zöld projektorok az oktatás számára
Trend ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.