A kis irodákat is felpörgeti okos dokumentumkezelő eszközökre épülő technológiai váltás
A napokban mutatta be a Xerox a legújabb, VersaLink modellcsaládhoz tartozó ConnectKey képes berendezéseit, a B7025-öt, a B7030-at, illetve a B7035-öt. Ez a technológia áttörést hoz a dokumentumkezelés terén, mert a ConnectKey révén a hagyományos nyomtatók olyan okos, egymással összekapcsolódó munkahelyi asszisztensekké alakíthatóak át, amelyek elősegítik az üzleti vállalkozások fejlődését.
A VersaLink berendezések a megbízható, alacsony költséggel járó, illetve az újdonságot jelentő mobil dokumentumkezelési szolgáltatásokat teszik elérhetővé a kis- és közepes méretű munkacsoportokban, illetve az egymástól távol lévő csapatokban dolgozó kollégák számára. Teljesítményüket kifejezetten az ő igényeikre szabták. A sorozathoz tartozó gépek nyomtatási sebessége 25 oldal/perctől kezdve eléri a 35 oldal/percig tartó gyorsasságot is. Hasonlóan lendületes teljesítményre képesek a szkennelések menedzselésekor is. 55 színes, vagy fekete-fehér képet képesek beolvasni egyetlen perc alatt.
Kiemelkedő újdonság, hogy nem csak az ebben a sorozatban elérhető eszközöket, de mindegyik új Xerox berendezést felszereltek egy tabletszerű érintőképernyős kezelőfelülettel, amely személyre szabható a felhasználókhoz, vagy a munkakörnyezethez illeszkedően. Továbbá ezek a gépek a Xerox App Gallery-hez kapcsolódó beépített applikációkkal is rendelkeznek annak érdekében, hogy a szervezetek a saját elvárásaik, elképzeléseik szerint alakíthassák ki a munkafolyamataikat.
Mindezek mellett a VersaLink B7000-es sorozat átfogó védelmi funkciókkal rendelkezik, ami azt jelenti, hogy a sérülékeny pontok biztosításával a berendezések és az adatok megóvása szavatolt az adattovábbítási folyamat során, legyen szó másolásról, szkennelésről, faxolásról, letöltésekről, vagy éppen rendszerszoftverek használatáról.
A Xerox VersaLink B7000-es széria már elérhető Magyarországon is a Xerox helyi leányvállalatának partnerhálózatában.
Kapcsolódó cikkek
- Quocirca: hét éve folyamatosan vezető MPS szolgáltató a Xerox
- Egy gombnyomással fordítanak a Xerox új multifunkciós berendezései
- Növekedési pályán a magyar nyomdaipar és vele együtt a Xerox is bővíti a kínálatát
- A hazai nyomdaiparnak muszáj fejlesztenie, ha profitot akar
- Így védheti meg a nyomtatóját a hackertámadástól
- Szoros partnerség a Xerox és az EFI közt
- A világ legjobb száz fejlesztője között a Xerox
- Az egyediségre törekvő vállalkozásokban lát fantáziát a Xerox
- A digitalizáció elkerülhetetlen a vállalati dokumentumkezelésben a Xerox szakértője szerint
- A HP a világ legbiztonságosabb menedzselt nyomtatási szolgáltatását fejleszti
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.