Bevált kockázatmenedzsment-gyakorlatokat oszt meg a Rockwell Automation
A vezető ipari automatizálási vállalat négy kulcsfontosságú területet jelölt meg az ipari kockázatok menedzselésében
Az ipari szervezetek a világ minden pontján küzdenek a kockázatok kezelésével. Az olyan események, mint a termékvisszahívások, az adatlopások és a munkabalesetek következményei azonnal jelentkeznek és hatással lehetnek a fogyasztókra, a munkavállalókra, a szellemi tulajdonra és a bevételre is.
A kockázatmenedzsmentnek a problémák forrására kell fókuszálnia. Számos esetben ez az automatizálási infrastruktúrában található. A Rockwell Automation négy kulcsfontosságú területet határozott meg, hogy a kockázatokat a gyökerüknél lehessen kezelni. Ezek a területek a következők:
- Berendezések elavultsága: A gyártási rendszer modernizálása fontos szerepet játszhat a kiesési idő minimalizálásában, valamint a minőség, a biztonság és a védelem javításában.
- Minőség: A rendelkezésre álló üzemeltetési adatokat felhasználva javítható a minőségbiztosítás és jobban meg lehet felelni a szabályozási követelményeknek.
- Munkabiztonság: A vállalati kultúra, a jogszabályi megfelelőség és a tőkekezelés kritikus területein a biztonsági ráfordítások csökkentik a biztonsági események számát és javítják az üzemi teljesítményt.
- Infrastruktúrabiztonság: A létesítményekben és a vállalatokban a teljes körű biztonság megvalósítása segíti a munkavállalók, a szellemi tulajdon és a fizikai eszközök védelmét.
„A vállalati kockázatmenedzsmentre egy folyamatos körforgásként tekintünk, amely magában foglalja a kiértékeléseket, a technológiát és az infrastruktúrát” – jelentette ki Scott Lapcewich, a Rockwell Automation ügyféltámogatási és karbantartási alelnöke és ügyvezető igazgatója. „A gyártási folyamatokban, az automatizálásban, az üzemeltetésben, valamint a munka- és infrastruktúrabiztonságban szerzett szakértelmünk egyedi ötvözetének köszönhetően képesek vagyunk segítséget nyújtani ügyfeleinknek abban, hogy csökkenthessék a vállalati kockázatokat az üzemi környezetben.”
Ha a vállalatok foglalkoznak a kockázatokkal a fent említett kulcsfontosságú területeken, akkor képesek lesznek hatékonyan, a gyökerüknél kezelni a márka szempontjából kritikus munka- és infrastruktúrabiztonságból, minőségből és elavultságból származó kihívásokat. A kockázatmenedzsment négy, kulcsfontosságú területéről szóló e-könyv már letölthető a Rockwell Automation honlapjáról.
Kapcsolódó cikkek
- Ha eltűnik a papír, megáll az élet?
- Az ipari biztonság bevált gyakorlatairól ad útmutatást a Rockwell Automation
- Új prediktív és preskriptív analitikai megoldások a Rockwell Automation-től
- Az ABB piacra dobja a világ első digitális elosztó-transzformátorát
- Óradíjat is fizethetünk a robotok munkavégzéséért
- A Rockwell Automation FactoryTalk TeamONE alkalmazása felgyorsítja az üzemi diagnosztikát
- A jövő mérnökei: ilyen lesz a munka az ipari robotokkal
- Digitalizáció és automatizáció a munkafolyamatokban
- Az ABB szállítja a komplett automatizálási és villamos rendszert a Tisza-TK-nak
- IDC DevOps üzleti találkozó
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Siemens Xcelerator: az Eplan és a Siemens zökkenőmentes adatátvitelt tesz lehetővé a gépgyártásban
A Siemens és az Eplan hatékonyabbá teszi a tervezési és gyártási folyamatokat a gépeket és gyártósorokat építő ügyfeleik számára.
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.