A Fujitsu rugalmas licenclehetőségeket vezet be az ETERNUS CS200c integrált mentési célgéphez
A Fujitsu új szoftverlicenc-opciókat vezet be a Commvault szoftverrel működő ETERNUS CS200c all-in-one biztonsági mentési megoldásához. Az új opciók révén az ügyfelek könnyebben hasznosíthatják az integrált célgép előnyeit, rugalmasan kezelhetik licenceiket és értékállóvá tehetik beruházásukat.
A Fujitsu ETERNUS CS200c S4 tárolója az előtöltött és előtesztelt, integrált mentési célgépek minden előnyét biztosítja a kis- és középvállalatok számára: „kulcsrakész” adatbiztonsági jellemzőket, gyors beruházásmegtérülést, a tökéletesen összehangolt hardvernek és szoftvereknek köszönhető hatékony működést, egyszerűsített adatbiztonságot és felügyeletet. Az új opciók révén a Fujitsu ügyfelei maximális rugalmassággal választhatják ki a konkrét üzletfolytonossági igényeknek legjobban megfelelő méretet és szoftverlicenc-modellt. Így a megoldás ideálisan támogatja az adott feladatot – akár kritikus alkalmazások, akár fizikai vagy felhőalapú adatközpontok, vagy virtualizált és hiperkonvergens infrastruktúrák adatait kell védeni.
Az iparágvezető Commvault adatbiztonsági szoftvert futtató, előintegrált rendszer gazdái szükségleteiktől függően, a Commvault bármelyik elérhető licencváltozatát választhatják (kapacitásalapú, tisztán VM, felhasználó- vagy végpont-alapú). Előnyt jelent számukra a célgép hardverétől elkülönített öröklicenc-modell, amely lehetővé teszi, hogy a hardvert igény szerint frissítsék, majd a meglévő licenceket alkalmazzák az új rendszerre. Ez optimalizálja a beruházásmegtérülést és a beruházásvédelem új szintjét valósítja meg az adattárolási és mentési infrastruktúrában.
Egyszerű adminisztrációja révén az ETERNUS CS200c S4 tökéletes mentési és archiválási megoldás a kis- és középméretű, valamint fiókirodai környezetekbe, és skálázhatósága is kiváló. Kapacitása a teljesítményigényekhez igazodva 144 TB-ig bővíthető külső tárolókkal – pl. a Fujitsu ETERNUS AF all-flash tárolótömbbel, az ETERNUS DX hibrid tárolóval vagy Fujitsu JX DAS alrendszerekkel. A többféleképpen is telepíthető ETERNUS célgép támogatja a szalagos biztonsági másolatkészítést a hosszú távú adatmegőrzéshez és a második szintű mentéshez, az adattárolási felhők használatát, és hipervizortámogatást nyújt a virtuális környezetekhez.
Ár és piaci bevezetés
A Fujitsu ETERNUS CS200c S4 integrált mentési célgépe már jelenleg is kapható Európa, a Közel-Kelet, India és Afrika (EMEIA) területén a Fujitsutól és partnereitől. Ára konfigurációtól függően változik. A Fujitsu az életciklus minden szakaszában biztosítja az egykapus támogatást és karbantartást a megoldáshoz.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu szerint erősödik az igény a rugalmas többfelhős működés iránt
- A Fujitsu bemutatja, hogyan növeli a nyereséget a hálózatba kapcsolt kiskereskedelem
- A Fujitsu harmadszor a „Vezetők” szegmensében a Gartner felmérésben
- Szélturbinában működő adatközpont közel nulla kibocsátással
- Petabájt-nagyságrendű adattárolás a Fujitsutól
- SUSE Enterprise Storage: ha elfogyna a tárhely
- A Dell EMC új tárolói teljes körű vállalati szolgáltatásokat kínálnak
- A Fujitsu felkészíti a szervezeteket a kibertámadásokra
- A Fujitsu „Connected Retail” Élményközpontot nyit Dublinban
- Ultrakompakt és energiahatékony a Fujitsu új PC-je
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.