A Fujitsu „Gateway” ügyfélközpontja gyorsítja a digitális átalakulás terjedését
A Fujitsu közzétette terveit a digitális átalakulás terjedését gyorsító korszerű ügyfélközpontja kialakításáról az indiai Punéban. A „Fujitsu Gateway” nevet viselő központ fontos kapcsolattartási pontként szolgál a Fujitsu tökéletesen integrált modellre épülő, globális szolgáltatási képességeinek meggyőző bemutatására.
A Fujitsu Gateway várhatóan 2020 elejétől fogadja a világ különböző pontjain működő ügyfeleket – fizikailag az indiai létesítményben, digitálisan pedig a Fujitsu globális helyszínein. A központ teljes mélységükben és terjedelmükben életre kelti a Fujitsu képességeit a különböző területeken, és felejthetetlen élményt nyújt az ügyfeleknek. A Gateway a vállalat fejlett technológiai és iparági szakértelmének legrelevánsabb területeit összefogva, az ügyfelek üzleti prioritásaihoz igazodó tartalmat kínál. Bemutatja, hogyan segít a Fujitsu a cégeknek megtalálni az emberek, helyszínek, folyamatok és technológiák átalakulást és növekedést támogató, tökéletes egyensúlyát.
A digitális átalakulást még jobban ösztönözni kívánó ügyfelek ötletbörzéhez is csatlakozhatnak a Digitális Átalakulási Központban, és megtudhatják, hogyan támogatja a Fujitsu Human Centric Experience Design módszertana a digitális „co-creation” folyamatát.
Virtuális kapcsolat a globális szolgáltatóközpontok tudásbázisához
A Gateway virtuálisan kapcsolódik a Fujitsu globális szolgáltatóközpont-hálózatának (Global Delivery Centers) szakértői hátteréhez, a Fujitsu helyi csapataihoz és japán központjához. Az ügyfelek első kézből ismerkedhetnek a valóban globális szolgáltatási modellel, és megtudhatják, milyen érték nyújtására képes globális partnerként a Fujitsu.
A látogatók megtudhatják, hogyan kínál a Fujitsu egységes, integrált szolgáltatási modellje globális támogatást az ügyfeleknek a nemzetközi szakértői hálózatra támaszkodva. A környezetbarát anyagokból jelenleg épülő Gateway a Fujitsu felelős üzletviteli szemlélete szerint fog működni, és a vállalat kötelezettségvállalásával összhangban a gyakorlatban is támogatni fogja az ENSZ fenntartható fejlődési céljainak megvalósulását.
Az iparági szakértők bevonása révén a Gateway a speciális szolgáltatási lehetőségeken túl, vertikális képességeket is nyújt a fontos piaci szektorokban: pl. munkahely-szolgáltatásokat, service desket, hibrid infrastruktúrát, alkalmazásszolgáltatásokat, üzleti folyamatok kiszervezését, biztonsági és hálózati szolgáltatásokat, az ERP és az üzleti innováció támogatását.
„A vállalatok fejlődésével jelentősen megváltozott a globális szolgáltatópartneri szerepkör jelentése. Ügyfeleink eredményes támogatásához egyre inkább előtérbe kerül a globális digitális átalakulás támogatása, és ennek hátterében üzleti kihívásaik mélyreható megismerése. A helyi, regionális és globális szolgáltatások nyújtására, integrálására és menedzselésére képes központunkban az ügyfelek számos nyelvi, műszaki, iparági és szolgáltatásfolytonossági készséghez férhetnek hozzá. A Gateway összekapcsolja és élő környezetben demonstrálja ezeket a képességeket. Egy németországi kiskereskedelmi ügyfél például első kézből megtapasztalhatja, hogyan veheti igénybe a globális szolgáltatásokat helyi üzleteiben, megismerkedhet a több mint 23 nyelvet támogató portugáliai csapatunkkal, megtekintheti a legújabb japán kiskereskedelmi innovációkat, és megvitathatja főbb alkalmazásai áthelyezését a felhőbe indiai csapatunkkal – mindezt egyetlen találkozás keretében” – fejtette ki Tim White, a Fujitsu globális szolgáltatási csoportjának vezetője.
Ismerkedés a Fujitsu globális képességeivel
A Fujitsu kiterjedt globális szolgáltatásnyújtási képességekkel rendelkezik a következő régiókban: Japán, Ázsia, Amerika, Óceánia és Európa. Globális szolgáltatóközpontjai (Global Delivery Center) nyolc ország (Kína, Costa Rica, India, Malajzia, Fülöp-szigetek, Lengyelország, Portugália és Oroszország) különböző helyszínein működnek. Ezt a kiterjedt földrajzi lefedettséget a Fujitsu átfogó technológiai képességeivel és mélyreható iparági szakértelmével ötvözve, a globális szolgáltatócsoport 7x24 órás globális támogatást kínál. A csoport folyamatosan törekszik a csapatok továbbképzésére, gyakorlatuk fejlesztésére, és az agilis alapelvek beépítésére a szolgáltatásnyújtási folyamat minden elemébe – hogy ezzel is segítsen az ügyfeleknek valós időben legyőzni az előttük álló kihívásokat.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu új megoldása megfizethető áron nyújt all-flash adattárolást
- Hatalmasat lendíthet a vállalkozások sikerén a digitális transzformáció
- A Fujitsu Infrastructure Manager jó választás a szoftveralapú adatközpont kiépítéséhez
- A Fujitsu RunMyProcess összekapcsolja az embereket és a dolgokat
- A Fujitsu és az Ericsson gyorsabb vezeték nélküli csatlakozást tesznek lehetővé az Ipar 4.0 világában
- Bizalomra épülő jövő építése a technológia erejével
- A jövő munkakörnyezetének kialakításán dolgozik a Fujitsu és a Citrix
- A digitális átalakulásban mutat utat az EY új üzletágvezetője
- A Fujitsu többfelhős internetes biztonsági csomaggal lép piacra
- Újabb szervereket mutatott be a Fujitsu
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.