Európában is elérhető a Schneider Electric Easy Rack Series termékcsaládja
Európában és a Független Államok Közösségében (FÁK) elérhetővé tette Easy Rack Series termékcsaládját a Schneider Electric. A különböző méretekben kapható rack szekrényeket úgy tervezték, hogy gyors és könnyű legyen a telepítésük, ugyanakkor egyszerű méretezhetőség, felszerelhetőség és testreszabás jellemzi őket.
Az Easy Rack Series kiváló minőségű és hatékony rack-rendszer a kritikus alkalmazások széles köréhez, beleértve a hálózati szekrényeket (itt nem egészen értem, mire vonatkozik a network closets), az edge computing és az ipari környezeteket, a felhő- és kolokációs adatközpontokat.
Az Easy Rack Series termékcsaládba tartozó rack szekrények teljesen testre szabhatók, és számos méretben kaphatók, 24U és 48U magasság közötti, 600 milliméter és 800 milliméter szélességű, valamint 800 milliméter és 1200 milliméter mélységű változatok érhetők el. A széles választékban oldallappal ellátott, illetve anélküli rack-rendszerek is szerepelnek, illetve arra is van lehetőség, hogy lapos csomagolásban/lapraszerelt módon (nem tudom, hogy pontosan mire gondoltak) szállítsák le a rack szekrényt, így könnyen alkalmazható olyan helyszíneken is, ahol a telepítés a hely- vagy magasságbeli korlátok miatt egyébként komoly kihívást jelentene.
Az Easy Rack Series termékcsalád megbízható, kedvező árú és könnyen használható rack szekrények, tartozékok és alkatrészek kínálatát képviseli, amelyek egyszerűen telepíthetők és más komponensekkel is kiegészíthetők, beleértve a nemrégiben bevezetett és számos funkcióval rendelkező Easy Rack PDU sorozatot is. A Schneider Electric berendezései lehetőséget kínálnak a vállalkozások számára, hogy egységesítsék a szervereik elhelyezését, jelentősen megkönnyítve és meggyorsítva ezzel a telepítési folyamatot.
"Az új Easy Rack sorozatunk világszínvonalú megbízhatóságot, teljesítményt és hozzáférhetőséget kínál a kritikus informatikai alkalmazások széles köre számára. Akár kolokációs létesítményekben, akár távoli telephelyeken vagy vállalati irodai környezetben használják, az Easy Racks kiváló minőségű, robusztus és könnyen telepíthető rack szekrények és tartozékok sorát kínálja, megfizethető áron" - hangsúlyozta Rob McKernan, a Schneider Electric Europe Secure Power divíziójának vezető alelnöke.
Az Easy Rack Series termékcsalád teljes mértékben kompatibilis a Schneider Electric nyílt, interoperábilis és gyártófüggetlen EcoStruxure IT menedzsment szoftverével, ami lehetővé teszi a lokális és a több telephelyes, elosztott IT-infrastruktúra távfelügyeletét bárhonnan, bármikor, bármilyen eszközzel.
Az Easy Rack Series termékcsalád már elérhető Európában a Schneider Electric disztribúciós partnereinél, további információ pedig itt található a termékekről.
Kapcsolódó cikkek
- Csaknem másfél milliárd forintos fejlesztést zár le Gyöngyösön a Schneider Electric
- Egyetemi képzéseket támogat a Schneider Electric
- Tudásmegosztó központként üzemel a Schneider Electric plovdivi okosgyára
- Így csökkenthetik CO2-kibocsátásukat a vállalatok
- Intelligens rendszerekkel lehet sikeres a járvány utáni nyitás
- Az ellátási lánc nagymenői között a Schneider Electric
- Új vezető a Schneider Electric gyöngyösi gyárában
- Karantérkarrier – így dolgozunk COVID alatt
- SpaceLogic-kal lehetnek zöldek és intelligensek a jövő épületei
- Hadat üzent a CO2-kibocsátásnak a Schneider Electric
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.