Jó belépő a külföldi piacra a hazai tech cégeknek
Újra pályázhatnak a Technology Fast 50 díjra a gyorsan fejlődő technológiai cégek: a Deloitte már 22. éve hirdeti meg közép-európai versenyét, amely a technológiai iparág leggyorsabban növekvő vállalatait rangsorolja. Mind a már befutott, mind a feltörekvő technológiai vállalatoknak platformot biztosít arra, hogy szélesebb körben bemutathassák innovatív megoldásaikat.
Már lehet pályázni a Deloitte által évente meghirdetett 2021. évi közép-európai Technology Fast 50 díjra. A Deloitte 22 éve vezeti a programot a következő közép-európai országokban: Albánia, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Horvátország, Csehország, Észtország, Magyarország, Koszovó, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldávia, Montenegró, Lengyelország, Románia, Szerbia, Szlovákia vagy Szlovénia.
„A bizonytalansággal teli év után szeretném kiemelni a hazai vállalkozások töretlenül innovatív és eltökélt munkáját, amit már a rangsor véglegesítése előtt is egyértelműen látunk. Nagy örömmel díjazzuk és segítjük ezeket a vállalkozásokat, amelyek nagyszerű cégvezetésről, értékesítési tehetségről, vállalkozói szellemről és folyamatos sikerre való törekvésről tesznek bizonyságot. Amellett, hogy a Fast 50 listára kerüléssel jelentősen növelhetik a márkaismertségüket és bővíthetik üzleti kapcsolatrendszerüket, a Deloitte Private szakértői támogatására is számíthatnak” – mondta Kóka Gábor, a Deloitte Technology Fast 50 magyarországi vezetője.
Korábbi nyertesek
A legjobban teljesítő cégek a Deloitte Technology Fast 500 EMEA rangsorára is felkerülnek, amin legutóbb három hazai társaság is szerepelt: a legmagasabb pozíciót a debreceni Dyntell Magyarország Kft. érte el a 42. helyezéssel. A vállalatirányítási és üzletiintelligencia- rendszereket fejlesztő cég árbevétele elérte az 1,2 milliárd forintot, ami több mint 25-szörös emelkedés négy év alatt. A budapesti Supercharge Kft. a 274. helyet szerezte meg, míg a MiniCRM Zrt. A 429. helyre került. A lista élén pedig a brit fintech cég, a Revolut szerepelt, amely 2015 és 2018 között 39 754 százalékos bevételnövekedést ért el. A nyertesek teljes listája megtalálható itt.
További információ a Közép-európai Technology Fast 50-ről
A Deloitte "Közép-európai Technology Fast 50" egy olyan program, amely egy négy éves időszak alatt elért százalékos árbevétel-növekedés alapján rangsorolja az 50 leggyorsabban növekvő állami vagy magántulajdonú technológiai vállalatokat, és az összes kapcsolódó iparágat - kommunikáció, környezettechnológia, fintech, hardver, egészségügy és élettudományok, média és szórakoztatás, szoftver - magában foglalja. Az idei rangsor a 2017 és 2020 közötti időszak bevételeit elemzi.
Az online regisztrációs űrlap, valamint a részvételi feltételek a fast50.deloitte.hu oldalon érhetők el.
A jelentkezés határideje: 2021. augusztus 31. A rangsor közzétételének időpontja 2021. november 25.
Kapcsolódó cikkek
- A jövő AI alapú ellátási láncai most alakulnak
- Az ABB megoldása elősegíti az áttérést a teljesen villamosított bányászati tevékenységekre
- Magyar innováció segít megtartani a borok minőségét
- Az SAP S/4 HANA átállást nem lehet elkerülni, de lehet jól kezelni
- Az ABB megoldása segíti egy kertészeti üzem növekedését
- Kihirdették a 15 millió forint összdíjazású Vodafone Digitális Díj nyerteseit
- Idén is pályázhatnak műszaki fejlesztésekre a közösségi rádiók és tévék
- Újabb budapesti körzeti rádiós frekvencia pályáztatását készíti elő a Médiatanács
- A vállalatirányítási rendszerek már nem a nagyok privilégiumai
- MI, AR, VR, drónok és robotika a biztosítók szolgálatában
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Rekordszámú nevezéssel zárt ’Az Év Honlapja’ 2024 pályázat!
Az idén 23. alkalommal megrendezett ’Az Év Honlapja’ pályázat nevezési szakasza lezárult: december 15-ig rekordszámú, 329 pályamű érkezett. A szakmai zsűri hamarosan megkezdi a beérkezett pályázatok értékelését, hogy 30 kategóriában kiválassza 2024 legkiemelkedőbb digitális alkotásait. A közönségdíjért folytatott küzdelem azonban még javában zajlik – a pályázók 2025. január 15-ig mozgósíthatják közösségüket, hogy megszerezzék a publikum elismerését.
Az év legjobb sportmarketing-megoldásait keresik
A Magyar Marketing Szövetség Sportmarketing Tagozata által idén újra életre hívott Sportmarketing Gyémántdíj célja, hogy elismerje és széles körben megmutassa az egyesületek, a sportolók és a velük együttműködő márkák értékteremtő sportmarketing-megoldásait, és ezáltal hozzájáruljon a hazai sportmarketing színvonalának fejlesztéséhez. A díj elismeréseinek átadására 2025. március 5-én az ETELE Cinemában megrendezésre kerülő Digital Marketing Forumon kerül majd sor, ahol a digitális marketing aktualitásain túl helyet kapnak majd a sportmarketinggel kapcsolatos előadások is.
Átadták a 2024. évi Rátz Tanár Úr Életműdíjakat
Ebben az évben is nyolc kiemelkedő teljesítményű tanárt részesített elismerésben az Ericsson Magyarország, a Graphisoft és a Richter Gedeon Nyrt. támogatásával létrehozott Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért kuratóriuma. A reáltárgyak legkiválóbb hazai tanárai december 10-én ünnepélyes keretek között vették át az egyenként 2,5 millió forintos pénzjutalommal járó Rátz Tanár Úr Életműdíjat. Az esemény helyszíne a Budapesti-Fasori Evangélikus Gimnázium volt: itt tanított Rátz László, akinek emlékére a díjat alapították.
Marketing Diamond Awards: Már csak 5 napig lehet kedvezményesen előnevezni!
A Magyar Marketing Szövetség által szervezett, idén 10 éves Marketing Diamond Awards célja változatlan: megmutatni, hogy a szakmai elismerések nem csak a nagy költségvetésből megvalósuló marketingaktivitások kiváltságai!
Az ABB ismét várja az egyetemi és főiskolai képzésben részt vevő női hallgatókat mentorprogramjára
A Női Mentorprogram célja, hogy erősítse a nők részvételét és növelje a munkavállalási kedvüket műszaki területeken, és lehetőséget adjon, hogy a női hallgatók már tanulmányaik során megismerkedhessenek egy nemzetközi cég termékeivel, szolgáltatásaival, működésével.