Bemutatkoztak az Eaton legújabb épületbiztonsági termékei
Az Eaton intelligens energiagazdálkodási vállalat a frankfurti Light + Building 2024 szakkiállításon mutatta be új vészvilágítási termékportfólióját és digitális ökoszisztémáját, amely a legmodernebb technológiát alkalmazza a biztonság, a fenntarthatóság és a könnyű karbantartás érdekében. A most debütált termékcsaládok mellett 2024-ben új, elegáns és áramvonalas kialakítású kijáratjelzőkkel és biztonsági lámpatestekkel is piacra lép a cég.
A vészvilágítás kulcsfontosságú szerepet játszik az épületek biztonságában, különösen evakuálási helyzetekben. Az Eaton legújabb digitális és fenntartható vészvilágítási innovációi amellett, hogy gondoskodnak az épületek tulajdonosai nyugalmáról – ami a biztonságos és megbízható berendezésekből következik –, segítenek csökkenteni az üzemeltetési és karbantartási költségeket. Így ideális megoldásnak bizonyulnak a meglévő rendszerek korszerűsítésére vagy új rendszerek telepítésére.
Az Eaton legjobban várt megoldása a BSMS, egy olyan digitális ökoszisztéma, amely több vészvilágítási rendszer és helyszín egyszerű, valós idejű felügyeletét, egyszerű üzembe helyezését és adatvezérelt időszakos karbantartását kínálja, mindezt vezető kiberbiztonsági technológiával támogatva. A rendszer felhőben tárolja az uniós szabványoknak való megfelelés vizsgálati dokumentumait, ami létfontosságú az épületbiztosítók számára. A távdiagnosztikai képességek időt és pénzt takarítanak meg és amellett, hogy csökkentik vagy akár teljesen feleslegessé teszik a kiszállást a helyszínre, még a környezetet is védik. Mindez a gyors beavatkozást lehetővé tevő valós idejű riasztásoknak köszönhető. Abban az esetben pedig, ha egy technikusnak javítási vagy karbantartási munkálatokat kell végeznie, a rendszer által már rendelkezésre bocsátott információk optimalizálják a helyszíni munkát és az alkatrészkezelést.
A DualSmart a teljesítmény és a hatékonyság új színvonalát hozza el. A hálózatba kapcsolt moduláris és skálázható, kis fogyasztású rendszerek következő generációját képviseli, amely a tervezési, telepítési és kábelezési munka csökkentésével segíti a telepítőket.
A SignEdge a stílusos vészvilágítási lámpatestek prémiumkategóriájú termékcsaládja, amely széles választékot biztosít az építészek és épülettervezők számára annak érdekében, hogy integrálni tudják a vészvilágítást az építészeti és belsőépítészeti tervekbe. Mindezt anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötniük a biztonság terén.
Az Eaton innovatív megoldásként a felújított termékeket is felvette a portfóliójába. Ezek a termékek az új modellekhez hasonló gyártási minőségűek lesznek, mindez annak köszönhető, hogy az Eaton továbbfejlesztette az újrafeldolgozási eljárásokat. Az először csak Franciaországban forgalmazott árucikkek révén a vásárlók csökkenteni tudják berendezéseik környezetterhelését.
Kapcsolódó cikkek
- Az ABB a Light + Building 2024 kiállításon: Intelligens épületek csúcstechnológiái testközelből
- Így uralja jelenleg az energetikai átállás a közüzemi ágazat mindennapjait!
- Egyre népszerűbbek a hálózatinteraktív UPS-ek az adatközpontokban
- Erre számíthat az építőipar és az ingatlanszektor 2024-ben!
- Amszterdam legújabb szállodája az Eaton segítségével csökkentette villanyszámláját
- Adatközpont-üzemeltetők digitális átállását gyorsítja fel az Eaton legújabb megoldása
- Elektromosautó-töltés korlátok nélkül
- Négy tanács az áramkimaradások és a túlfeszültségek kiküszöbölésére
- Az Eaton push-in technológiája működteti az SMF különleges palackfúvó gépeit
- Egyre égetőbbé válik az adatközpontok energiafogyasztásának optimalizálása
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Sikertörténet: a Széchenyi-egyetem exitált drónfejlesztő startup cégéből
A győri Széchenyi István Egyetem jelentős hozzáadott értékkel vállalt szerepet a három éve egy szakmai partnerrel és egy tőkebefektetővel létrehozott ABZ Innovation Kft. eredményeiben, amelynek visszaigazolását a piaci siker jelenti. Az intézmény november végén értékesítette a drónfejlesztéssel és -gyártással foglalkozó startup cégben meglévő tulajdoni hányada jelentős részét.
Gyorsítósávban az AutoWallis
Sikeresen lezárta eddigi történetének legnagyobb felvásárlását az AutoWallis Csoport, ezzel tovább erősítve cseh autókiskereskedelmi pozícióját és meghatározó régiós szerepét. A magyar tőzsde autós vállalata egy lépésben szerezte meg a cseh piacon működő, tavaly közel 50 milliárd forintnak megfelelő árbevételt elérő MILAN KRÁL GROUP 100 százalékát, melynek köszönhetően újabb márkákat (Mercedes-Benz, Ford) és új tevékenységet (Mercedes-Benz Truck nagyhaszongépjárművek értékesítése, szervizelése) is bevont portfóliójába.