Március 5-éig lehet jelentkezni a Vodafone Digitális Díjra
Március 5-én éjfélig várja a digitális innovációkat a Vodafone Magyarország Alapítvány. A 15 millió forintos összdíjazású technológiai pályázatára azok jelentkezhetnek, akiknek van egy már elkészült digitális fejlesztésük, eszközük és a három kategória egyikében – digitális gyerekek, digitális család és digitális társadalmi szervezetek – alkotnak újat. A határidő lejártáig ugyan csak pár nap van hátra, de egyszerűen és gyorsan tudnak jelentkezni azok, akiknek már kész fejlesztésük van.
A Vodafone Digitális Díjjal azoknak az innovátoroknak a támogatását tűzte ki célul a Vodafone Alapítványa, akik fejlesztéseik révén a társadalmi jót szolgálják, akik maguk is segíteni szeretnének. Cél, hogy az Alapítvány kiemelt célcsoportjainak mindennapi életét, technikai integrációját segítsék a már megvalósított digitális újítások. December közepe óta lehet beküldeni a nevezéseket a 15 millió forintos összdíjazású pályázatra. A meghosszabbított határidőnek köszönhetően március 5-én éjfélig jelentkezhetnek azok, akiknek kész megoldása továbbfejlesztésre vár, vagy szeretnék azt megismertetni a nagyközönséggel, de tőke hiányában erre még nem volt lehetőségük.
A benyújtott pályaműveket egy 7 tagú zsűri bírálja el, akik az értékelésnél figyelembe fogják venni, hogy a beadott eszköz, termék vagy fejlesztés mennyire segíti a megadott célcsoport boldogulását, mennyire számít újnak az adott technológiai megoldás és mennyire hatékony a projekt tervezett költségvetése. Természetesen a megvalósíthatóság, a társadalmi hasznosság és a projekt népszerűsítése is fontos szempontok a nyertesek kiválasztásánál.
Beküldési határidő: 2019. március 5. (kedd) 24:00 óra
A pályázati felhívás részletei a Vodafone Digitális Díj weboldalon olvashatók.
Kapcsolódó cikkek
- Kutatás a digitális készségekről
- Meghosszabbították a jelentkezési határidőt a Vodafone Digitális Díjra
- Új technológiák: India és Kína hatalmas lehetőségeket lát, Európa szkeptikusabb
- A térségi átlagnál jobban bíznak az innováció erejében a magyar cégek
- Felpörgeti a családi vállalkozásokat a digitalizáció
- Innováció a közjó szolgálatában
- November 22-ig még lehet pályázni Vodafone Főállású Angyalnak
- Meglepetéssel indul a jubileumi Főállású Angyal pályázat
- Az év középiskolai tanári csapata a digitalizációért
- Több ezer köbméter vizet spórolhat meg a Vodafone által díjazott találmány
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Indul a Hello Cleantech 3.0: a magyar startupok számára is kitörést biztosít a program
A rendkívül sikeres, eddig közel 300 úttörő megoldást és 50 iparági vezetőt összehozó, Hello Cleantech program harmadik alkalommal is elindult idén novemberben. Már fogadják az európai tiszta energetikai megoldásokat bemutató pályázatokat szerte Európából, ezen belül Magyarországról is. A 2024-es EIT InnoEnergy által indított program egyedülálló hidat képez az innovatív startupok és iparági vezetők között. A résztvevők amellett, hogy szakmai támogatásban részesülhetnek üzlet- és technológiafejlesztési területen, finanszírozáshoz juthatnak és hozzáférhetnek a vezető kockázati tőkealapokhoz.
November 25-ig lehet nevezni a CALL TO ACTION pályázatra
A szervezők meghosszabbították az MRSZ és Sharity Impact TCR seregszemléjének beadási határidejét 2024. november 25. hétfő éjfélig.
Törj be a digitális élvonalba: Nevezd ’Az Év Honlapja’ pályázatra!
’Az Év Honlapja’ verseny izgalmas lehetőséget kínál mindazok számára, akik az elmúlt időszakban új honlapokat, applikációkat, digitális- és technológiai megoldásokat hoztak létre!
Az idei pályázat 2024. november 15-ig várja a nevezéseket. Itt az idő, hogy a TE projekted is a digitális világ reflektorfényébe kerüljön!
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.