Kiváló videós tartalmakat készítettek? Nevezzék a versenyre!
Idén is meghirdették a Kreatív szaklap Online Video Award című versenyét! A megmérettetésre nevezhet bármilyen Magyarországon bejegyzett cég vagy magánszemély, illetve bármely magyarországi felsőoktatási intézmény hallgatója.
Olyan mozgóképes alkotásokat várnak, amelyek 2018. január 1. és 2019. május 24. között kerültek publikálásra, elsődlegesen online, illetve mobileszköz-alapú felületen.
- Megismételhetetlen felvétel sajtótájékoztatóról, konferenciáról?
- Kifejezetten internetre készült film termékeik népszerűsítésére?
- Klasszikus online reklámfilm, ami sok embert elért ?
- Felhasználóbarát, videós alapú vállalati weboldal, ami megkönnyíti a vásárlást fogyasztóik számára?
- Márka által támogatott online imázsfilmek, PR filmek, influencer közreműködésével készült mozgóképes anyagok a márka bemutatására?
- Közösségi oldalra készült videós tartalom, youtube pre-roll új termékéről?
Ha dolgozott kiváló online videós anyagon az elmúlt évben, s szeretné megmutatni a szakmának, kollégáinak, megrendelőinek, a konkurenciának, hogy az Önöké az év legkiválóbb alkotása, nevezze be a versenyre május 24-ig, és mérettesse meg!
A nevezés online történik, a nevezési űrlap ide kattintva található.
Kapcsolódó cikkek
- Tarolt a digitalizáció az idei Siemens Press Award hazai döntőjében
- A Vodafone és a Brain Bar teret ad a fiatal tehetségeknek
- Idén is várják a jelentkezőket az AHa! BrainStore programra
- A Médiatanács eredményt hirdetett három rádiós pályázaton
- Négy sávban fog idén új, széles sávú frekvenciahasználati lehetőségeket értékesíteni az NMHH
- Kiosztották a Vodafone Digitális Díjakat
- NMHH Médiatanács: Több mint 246 millió forint támogatás animációs sorozatok folytatására
- Magyar siker az Epson nemzetközi robotversenyén
- Pályázható az országos digitális földfelszíni televíziós hálózatok lejáró használati jogosultsága
- Cikkíró pályázatot hirdet a Vodafone Magyarország Alapítvány a Digitális Témahét alkalmából
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Indul a Hello Cleantech 3.0: a magyar startupok számára is kitörést biztosít a program
A rendkívül sikeres, eddig közel 300 úttörő megoldást és 50 iparági vezetőt összehozó, Hello Cleantech program harmadik alkalommal is elindult idén novemberben. Már fogadják az európai tiszta energetikai megoldásokat bemutató pályázatokat szerte Európából, ezen belül Magyarországról is. A 2024-es EIT InnoEnergy által indított program egyedülálló hidat képez az innovatív startupok és iparági vezetők között. A résztvevők amellett, hogy szakmai támogatásban részesülhetnek üzlet- és technológiafejlesztési területen, finanszírozáshoz juthatnak és hozzáférhetnek a vezető kockázati tőkealapokhoz.
November 25-ig lehet nevezni a CALL TO ACTION pályázatra
A szervezők meghosszabbították az MRSZ és Sharity Impact TCR seregszemléjének beadási határidejét 2024. november 25. hétfő éjfélig.
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.