47 díjjal lett gazdagabb a Huawei
A Huawei Technologies minden eddiginél több, összesen 47 díjat hozott el az idei MWC (Mobile World Congress) kiállításról. A vállalat termékei közül a Huawei első hajlítható okostelefonja, a Mate X kapta a legtöbb elismerést, köztük a rangos nemzetközi szervezet, a GSMA legjobb összekapcsolt mobilkészülékének járó díjat is. A MateBook széria legújabb tagjai is jól szerepeltek a technológiai kiállításon: a MateBook X Pro frissített verziója 12, a MateBook 14” pedig további 3 szakmai médium szerint volt az esemény legjobbja.
Idén is kiosztották a legjobb készülékeknek járó elismeréseket a barcelonai MWC-n. A Huawei Technologies legújabb hajlítható okostelefonja, a Mate X a világ legnagyobb, több mint 750 mobilszolgáltatót és közel 400 vállalatot tömörítő és azok érdekképviseletét ellátó egyesülete, a GSMA szerint az esemény legjobb összekapcsolt mobilkészüléke lett. A legnevesebb szakmai portálok, mint a világszerte 47 millió olvasóval rendelkező TechRadar, az amerikai Tom’s Guide, valamint a brit technológiai oldal, a Trusted Reviews is egyöntetűen méltatták a Huawei legújabb innovációit és a rendezvény legjobbjának választották a Mate X-et. A vállalat notebookjai további 15 díjat nyertek el a szakkiállításon.
„Az idei év rendkívül izgalmas volt a legjobb új összekapcsolt mobilkészülék díját illetően, hatalmas volt a verseny. A kiváló versenyzők között a Huawei Mate X szolgált a legtöbb innovációval, ez a készülék átsegítette az okostelefonok világát egy teljesen új korszakba. A hajlítható kijelző és az 5G kombinálása lenyűgözte a bírákat az amúgy rendkívül szoros mezőnyben”, - mondták a GSMA ítészei.
A Mate X készüléket már bejelentését követően világszerte elismerték a vezető médiumok. Eddig több mint harminc nemzetközi médiumtól nyert el díjakat a különböző régiókban és országokban. Thomas Husson, a Forrester elemzője a Financial Times-nak elmondta, a Mate X felbukkanása bizonyítja a Huawei vezető szerepét a technológiai innovációk világában.
A hét első felében a Huawei több GSMA GLOMO díjat is elnyert, amely a mobil- és digitális ipar egyik legnívósabb elismerése. A szakmai szervezet „Az év legjobb okostelefonja” kategóriában a gyártó tavaly ősszel bemutatott zászlóshajó termékét, a Mate 20 Pro-t választotta a mezőny legjobbjának.
A Huawei Technologies készülékeinek idei MWC díjai:
Kapcsolódó cikkek
- A HONOR Gaming+ technológia tovább növeli a grafikus teljesítményt
- A Digitális Falu lehet a vezeték nélküli technológia jövője
- Gyors és megbízható a Vodafone Super WiFi
- Az Ericsson már 2019-ben világszerte elindítja az 5G szolgáltatást
- MWC: az 5G technológia 2019-ben valósággá válik
- Az MWC-n debütál a HoloLens 2
- Az LG legújabb okostelefonjai a mobilitás új korszakát hozzák el
- A vezeték nélküli adatátvitel és a teljesítmény az új MateBook széria erőssége
- A Vodafone a világon elsőként kapcsolta össze az 5G okostelefonokat a hálózatával Barcelonában
- Új Sony telefonokkal találkozhat az MWC közönsége
Trend ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.