Nemzetközi innováció-menedzsment konferencia Budapesten
Budapest adhat otthont Európa legjelentősebb innováció-menedzsmenttel foglalkozó nemzetközi konferenciájának 2015 júniusában - közölte a Nemzeti Innovációs Hivatal (NIH).
A NIH hosszú előkészítő munka után nyerte el a jogot az ISPIM-konferencia magyarországi megrendezésére, amelynek során szorosan együttműködik a Magyar Turizmus Zrt.-vel, az esemény 2015 egyik legjelentősebb hazai konferenciaturisztikai rendezvényének is ígérkezik - idézi a közlemény Deák Csabát, a hivatal stratégiai elnökhelyettesét.
A tájékoztatás szerint az ISPIM (International Society for Professional Innovation Management) kutatók, tanácsadók, köztestületek, globális tanácsadó cégek, regionális és nemzeti döntéshozók, innovatív ügynökségek és számos szakmai szervezet által alkotott hálózat. Akkreditált tagjai, delegáltjai vezérigazgatók, középvezetők, professzorok, PhD kutatók. A szervezetnek jelenleg több mint 600 tagja van világszerte, 60 különböző országból akkreditálva. Jelenleg az ISPIM a legnagyobb taglétszámú és legaktívabb innovációs szervezet Európában és világszerte.
Kapcsolódó cikkek
- Mobil szegmensre fókuszáló startup seregszemle a Smartmobil ’13-on
- Médiakonferencia – vita a szabályozás kihívásairól
- Élőben közvetítik a Lean Startup Conference-t
- Európai hírközlési szabályozó hatóságok vezetői üléseztek Budapesten
- Nemzetközi telekommunikációs konferenciát rendez az NMHH
- Média Korrektúra - Karas: a digitális univerzum új gondolkodásmódot kíván
- Változzunk, hogy változtassunk!
- Így lesz ügyfél a hirdetésből
- A kulcsszó: Multichannel?!
- Digital Hack - Trendek és tanulságok
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Siemens Xcelerator: az Eplan és a Siemens zökkenőmentes adatátvitelt tesz lehetővé a gépgyártásban
A Siemens és az Eplan hatékonyabbá teszi a tervezési és gyártási folyamatokat a gépeket és gyártósorokat építő ügyfeleik számára.
A Z-generáció tudja milyen munkahelyet szeretne
Az önérvényesítés, a munkahelyi környezet, az anyagiak, a társas kapcsolatok, valamint a kreativitás, illetve a szellemi ösztönzők azok a legfőbb munkaértékek, amelyek a STEM pályára lépő Z-generációs fiatalok számára meghatározóak a leendő munkahelyük kiválasztásában és az ottani megmaradásukban – derül ki a Becsei Lilla pályaorientációs szakember friss, országos, reprezentatív kutatásából, amit az Együtt a Jövő Mérnökei Szövetséggel együttműködésben készített el a 12. osztályos magyar tanulók körében.