Távozik a Magyar Telekomtól Bánhegyi Zsófia

forrás: Prím Online, 2017. március 6. 10:22

A Magyar Telekom csoport kommunikációs igazgatója, Bánhegyi Zsófia március 31-én távozik a cégtől. Karrierjét a Magyar Turisztikai Ügynökség Marketingkommunikációért felelős Vezérigazgató-helyetteseként folytatja április 3-tól. 

Bánhegyi Zsófia 2012 nyarán csatlakozott a Magyar Telekom Csoporthoz, ahol a T-Systems Magyarország marketing és kommunikációs igazgatójaként a nagyvállalati és államigazgatási ügyfeleket kiszolgáló, öt elődcégből létrejövő vállalat márkájának hazai felépítésén dolgozott, később a T-Systems menedzsmentjének tagja is lett. 2015. október elsején nevezték ki az új, integrált kommunikációs szervezet élére, amely a teljes cégcsoport kommunikációjáért felel. Utódjáról később dönt a cég vezetése.

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Új elnökkel folytatja munkáját az IAB Hungary

2026. június 9. 18:37

Rangos szakmai elismerés: Dr. Szászi István kapta az Év Menedzsere Díjat

2026. június 8. 11:47

Nyereményekkel ösztönzi a mobilok újrahasznosítását a Telekom

2026. június 2. 19:32

Chatbotok és szelfik: így formálja a digitális világ a gyerekek biztonságát

2026. május 29. 09:58