Már csak 3 hétig nevezhetsz ’Az Év Honlapja’ pályázatra!
Október 15-ig lehet jelentkezni az online szakma egyik legrangosabb díjára, ’Az Év Honlapja’ pályázatra, ahol 25 kategóriában várják a kizárólag magyar nyelvű weboldalakat.
A Magyar Marketing Szövetség és az Internet Marketing Tagozat által 16 éve életre hívott digitális megmérettetés idén is folytatódik rövidített menetrenddel és a szokásos feltételekkel. Novemberben derül fény arra, hogy a neves szakmai zsűri által számos kritérium alapján vizsgált weboldalak közül melyek lesznek a 2017-es ’Az Év Honlapja’ pályázat legjobbjai.
Dizájn, impresszió, innovatív megoldások,az interaktivitás jelenléte, kategóriának megfelelő és naprakész tartalom, áttekinthetőség, reszponzivitás, kreativitás – ezek a fő szempontok, amelyek alapján értékelik a nevezetteket. A pályázókról később az ismert szakemberekből álló zsűri dönt majd. Ezenkívül minden nevező esélyes a Közönségdíjra, melyhez a legtöbb Facebook szavazat gyűjtésével bizonyíthatja rátermettségét. Mozgósítsd és mérd fel te is közösséged erejét!
A szervezők október 15-ig várják a nevezéseket, az eredményhirdetés pedig november 15-én lesz az Országos Marketing Konferencia keretein belül, ahol kiderül, mely cégek kreatív megoldásai érdemlik ki a 2017-es ’Az Év Honlapja’- díjakat.
Bővebb információ a www.azevhonlapja.hu oldalon.
Kapcsolódó cikkek
- 15. jubileumi évét nyitja „Az Év Honlapja” pályázat!
- Kerestetik az év projektektmenedzsere
- Kiválasztották a Siemens Press Award 2017 hazai győzteseit
- Kihirdették az „Év információbiztonsági szakdolgozata” címet
- Október 15-ig ismét versenybe lehet szállni az Energy Globe Magyarország díjakért
- Még egy hétig várják a „Digitális Esély 2017” pályázatokat
- FLOW vagy FOLLOW – Neked merre van előre?
- NMHH Médiatanács: október 2-án lehet beadni a Budapest 98,6 MHz rádiós frekvenciára vonatkozó pályázati ajánlatokat
- 33 ezer fő fölött van a háztartási nagygépek cseréjéhez támogatást igénylők száma
- Early bird kedvezménnyel megnyílt "Az Év Honlapja" pályázat
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.
Jelentős szakmai sikerrel zárult az ELTE pályaorientációs és tehetséggondozó programja
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő, „STEMpont” komplex pályaorientációs és tehetséggondozó program (NTP-STEM-23) megvalósítására kiírt pályázatán az ELTE Informatikai Kar 20 millió forint, a Természettudományi Kar pedig csaknem 18 millió forint támogatási összeget nyert el.
24. alkalommal lehet jelölni a reáltárgyak legjobb oktatóit a Rátz Tanár Úr Életműdíjra
Az Alapítvány a Magyar Természettudományos Oktatásért 2024-ben is várja a jelöléseket a Rátz Tanár Úr Életműdíjra, amelyet immáron 24. alkalommal ítélnek oda olyan tanároknak, akik különösen sokat tettek a hazai reáloktatásért.