Új Commvault HyperScale célgépeivel a Fujitsu még több lehetőséget kínál a biztonsági mentés terén
Tárolóportfólióját a Commvault HyperScale célgépekkel bővítve a Fujitsu páratlanul széles választékot kínál ügyfeleinek az üzleti igényeikhez és költségvetésükhöz igazodó mentési megoldásokból.
A horizontálisan bővíthető (scale-out) architektúra alapjain megépített Commvault HyperScale célgépek központi elemei a Fujitsu nagy teljesítményű PRIMERGY szerverei. A bővülő adattömeghez igazodva skálázható rendszerek a felhőre jellemző költséghatékonysággal működnek, és mind teljesítményüket, mind kapacitásukat illetően teljes körűen skálázhatók. Az üzletileg kritikus mentési adatok így mindenkor a fizikai helyszín határain belül maradnak. Skálázhatóságuknál fogva különösen alkalmasak közepes és nagy méretű környezetekbe. A Fujitsu célgépeit használó menedzselt szolgáltatók agilis módon gondoskodhatnak az egyre nagyobb mennyiségű adat biztonságáról.
A Fujitsu hardvereivel szorosan integrált Commvault HyperScale célgépek jelentősen egyszerűsítik a teljes körű adatbiztonsági és adatkezelési megoldás kialakítását. Az előtesztelt, egységes célgépek több mint 200 technológiai platformmal működnek együtt – operációs rendszerekkel, alkalmazásokkal, tárolótömbökkel, hypervisorokkal és nyilvános felhőkkel. Támogatják az alkalmazásfüggő mentést, a piacvezető adatbázisokat és az átfogó automatizációs megoldásokat. Felhasználóik modern előfizetéses konstrukcióban, szabadon bővíthetik a szükséges számítási, adattárolási és szoftverlicencek körét. A célgépek natív módon kezelik az online mentést a hibrid IT-környezetben, és együttműködnek valamennyi vezető felhőadattárolási platformmal.
A Commvault célgépek a Fujitsu nemrég bemutatott ETERNUS CS200c integrált célgépeivel is együttműködnek. Egyszerű rendszerkapacitás-bővítési lehetőséget kínálnak, és sokféle rugalmas és öröklicenccel rendelhetők, teljesen függetlenül a célgép hardverétől. Így a felhasználó vállalat igény szerint frissítheti hardvereit, és áthelyezheti meglévő licenceit egy új rendszerre. Az előfizetéses licenccel rendelhető Commvault HyperScale célgépek és az öröklicenccel megvásárolható Fujitsu ETERNUS CS200c célgépek egyedülállóan széles választékot nyújtanak skálázhatóság és kereskedelmi modellek szempontjából. Így felhasználóik még szabadabban építhetnek ki belőlük testre szabott, felhőkész infrastruktúrát a biztonsági mentéshez és visszaállításhoz.
A Fujitsu könnyen kezelhető mentési célgépeinek átfogó portfóliójában mindenki megtalálja az igényeinek és pénztárcájának megfelelő teljesítményű, skálázhatóságú és funkcionalitású adatbiztonsági megoldást – a kívánt licencmodellel.
Ár és piaci bevezetés
A Commvault HyperScale HS1300, HS3300 célgépek és a Commvault Remote Office 1100 célgép azonnal megvásárolhatók az EMEIA-régióban közvetlenül a Fujitsutól és SELECT viszonteladó partnereitől. Áruk konfigurációtól függően változik.
Kapcsolódó cikkek
- Új FUJITSU rack-munkaállomás a nagy teljesítményigényű alkalmazások gyorsításához
- A Fujitsu RunMyProcess segít a maximumot kihozni a nagyvállalati IoT-adatokból
- A Fujitsu új megoldásokkal jelentkezik a 2019-es Hannoveri Vásáron
- Global Data Protection Index: Hogy vagy, adatvédelem?
- Okosautókhoz okos védelem is kell
- Jelentős változások jönnek a biztonsági kamerákra vonatkozó szabályokban
- A Fujitsu Digital Annealer kvantumképességekkel forradalmasítja a problémamegoldást
- Mit tegyen az, akinek ellopták a jelszavait?
- A Fujitsu rugalmas licenclehetőségeket vezet be az ETERNUS CS200c integrált mentési célgéphez
- Ne legyen „átalakítás miatt zárva”, avagy a digitális átállás 4 alappillére
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.