Az IAB Hungary idén is díjazza a legjobb szakdolgozatokat
Az IAB Hungary, mint a digitális reklámipar szakmai szervezete, idén is meghirdeti pályázatát, melynek keretében a digitális marketing és digitális média témában született legjobb szakdolgozatokat jutalmazza.
A díjra bárki pályázhat, aki az említett szakterületen 2021. augusztus 1. és 2022. július 31. között védte meg dolgozatát valamely egyetem alap-, mester- vagy szakirányú képzésén, esetleg doktori iskolájában.
A pályázat további feltételei:
– sikeresen letett záróvizsga legalább jó (4) minősítésű diplomával,
– kitöltött jelentkezési lap, amelyhez a szerző és a konzulens adatain kívül szükség lesz a dolgozat témájának 400-600 karakteres leírására, továbbá a dolgozat feltöltésére PDF formátumban, maximum 100 MB-os méretben.
Pályázni 2022. november 30-ig lehet az esemény hivatalos weboldalán: iab.hu/legjobb-szakdolgozat.
A pályaműveket szakmai zsűri értékeli, amelyet követően 2023 márciusában ünnepélyes eredményhirdetést tartunk. A pályázatot az Atmedia, a GroupM Akadémia és az OMD támogatja.
A korábbi évek Legjobb szakdolgozat című versenyének díjazottjaival készült interjúk az IAB Hungary blogján olvashatók: https://iab.hu/cimke/szakdolgozat/
Kapcsolódó cikkek
- Gyermekek robotötleteit valósítja meg a Vodafone Magyarország Alapítvány
- Netezz biztonságban! – kreatív pályázatot hirdet diákoknak az ESET
- ’Az Év Honlapja’ pályázat 21. alkalommal keresi a legjobb honlapokat, applikációkat és digitális megoldásokat
- Új pályázat: európai egyetemeken kutathatnak a Széchenyi István Egyetem oktatói és PhD-hallgatói
- Elindult Az Év Honlapja 2022 Pályázat!
- Indul a 2022-es ’Az Év Honlapja’ pályázat!
- Kihirdették az idei Vodafone Digitális Díj nyerteseit
- Díjazzák az iskolai tanítást a mérnökök
- A napelemes rendszer kiépítése a bolygónkat és a pénztárcánkat is kíméli
- Átadták az Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny díjait
Pályázatok ROVAT TOVÁBBI HÍREI
November 25-ig lehet nevezni a CALL TO ACTION pályázatra
A szervezők meghosszabbították az MRSZ és Sharity Impact TCR seregszemléjének beadási határidejét 2024. november 25. hétfő éjfélig.
Még két hétig jelentkezhetnek az IT hallgatók a K&H STEM ösztöndíjpályázatára
Meghosszabbítja két héttel STEM pályázatának leadási határidejét a K&H bank, hogy minél több egyetemi hallgató vehessen részt a kezdeményezésben. Az új határidő szerint november 17-én éjfélig fogadja a pénzintézet a pályamunkákat. A pályázatra – amelyben nyolc aktuális, innovatív téma közül választhatnak a jelentkezők – hazai IT képzést nyújtó egyetemek hallgatói jelentkezhetnek két kategóriában: mesterképzés és alapképzés. A nyerteseket szakmai zsűri választja ki, és akár 500.000 forint értékű díjazásban is részesülhetnek.
160 ezer eurós pályázat indul egészségügyi innovátoroknak
Magyar egészségügyi startupok, kkv-k, kórházak, egyetemek és kutatóintézetek kapnak lehetőséget, hogy innovációikat gyorsabban piacra juttassák a SPICE program keretében. A hazánk mellett a régió 18 országában meghirdetett programban 160 000 euró támogatás érhető el, melyet a csapatok fejlesztéshez, innovációik kereskedelmi hasznosításához és mentorálásra használhatnak fel. A résztvevők számára elérhetővé válik továbbá az egészségügyi innovátorok legnagyobb európai ökoszisztémáját összefogó EIT Health teljes kapcsolatrendszere, know-how-ja, szakértelme és tőkéje is.
A Jane Goodall Intézet nyerte a Telekom pályázatát
Körforgásban, kölcsönhatásban, közösségben – címmel hirdetett pályázatot kifejezetten magyarországi nonprofit szervezetek számára a Magyar Telekom és a Hello Nonprofit. A felhívásban olyan szervezetek jelentkezését várták, melyek az e-hulladék és a digitális környezetszennyezés csökkentésére; a városi éghajlati alkalmazkodásra; vagy a hazai ökoszisztémák ellenállóképességének támogatására fókuszálnak. A zsűri 21 pályázatból választotta ki a győztes Jane Goodall Intézet „Passzold vissza, Tesó!” programját, amely 16 millió forint támogatásban részesül.
Jelentős szakmai sikerrel zárult az ELTE pályaorientációs és tehetséggondozó programja
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő, „STEMpont” komplex pályaorientációs és tehetséggondozó program (NTP-STEM-23) megvalósítására kiírt pályázatán az ELTE Informatikai Kar 20 millió forint, a Természettudományi Kar pedig csaknem 18 millió forint támogatási összeget nyert el.