Újra indul a Deloitte Technology Fast 50
Újra pályázhatnak a Technology Fast 50 díjra a gyorsan fejlődő technológiai cégek: a Deloitte immár 23. éve hirdeti meg közép-európai versenyét, amely a technológiai iparág leggyorsabban növekvő vállalatait rangsorolja. Mind a már befutott, mind a feltörekvő technológiai vállalatoknak platformot biztosítva arra, hogy szélesebb körben bemutathassák innovatív megoldásaikat.
„Nagy örömmel tölt el, hogy idén ismét elismerésben részesülnek azok a helyi vállalkozások, melyek szenvedélyes és kitartó munkájuknak köszönhetően számos terület vezető innovátoraivá váltak. A közép-európai Deloitte Technology Fast 50 program segít megérteni, hogy mi történik jelenleg a régiónk folyamatosan növekvő technológiai ágazatában. Hiszünk abban, hogy ez a tudás számos vállalkozás számára értékes lehet.” – mondta Kóka Gábor, a Deloitte Technology Fast 50 magyarországi vezetője.
Hazai nyertesek 2021-ben
A tavalyi programra rekordszámú, közel 450 nevezés érkezett, melyek közül végül 3 magyar cég is felkerült a rangos listára. Growth Stars kategóriában 10. helyezést ért el a hazai SEON Technologies, mely olyan csalásmegelőzési eszközöket kínál, amelyek segítik a banki, biztosítási, e-kereskedelmi, online hitelezési, utazási és más iparágak vállalkozásait a személyazonosság és a pénzügyi csalások felderítésében és megelőzésében. A Technology Fast 50 Central Europe program részeként 2020-ban bevezettek egy külön kategóriát – az Impact Stars díjat. Az Impact Stars egy speciális kategória, amely olyan vállalatokat ismer el, amelyek sikeresen összekapcsolják a termékeket/szolgáltatásokat a következő területek legalább egyikére gyakorolt pozitív hatással: társadalom, üzlet, innováció, környezetvédelem és sokszínűség. Ebben a kategóriában is a díjazottak közé került két hazai vállalat, a Szállás.hu és a Craftbot (korábban Craftunique).
További információ a közép-európai Technology Fast 50-ről
A Deloitte közép-európai Technology Fast 50 program egy négy éves időszak alatt elért százalékos árbevétel-növekedés alapján rangsorolja az 50 leggyorsabban növekvő állami vagy magántulajdonú technológiai vállalatokat és az összes kapcsolódó iparágat - kommunikáció, környezettechnológia, fintech, hardver, egészségügy és élettudományok, média és szórakoztatás, szoftver – magában foglalja. Az idei rangsor a 2018 és 2021 közötti időszak bevételeit elemzi.
Az online regisztrációs űrlap, valamint a részvételi feltételek a fast50.deloitte.hu oldalon érhetők el.
A jelentkezés határideje: 2022. augusztus 31. A rangsor közzétételének időpontja 2022. november 24.
Kapcsolódó cikkek
- Útmutató a sikeres S/4HANA bevezetéshez
- Elengedhetetlen HR digitalizáció: hazai rendszermegoldások és tapasztalatok testközelből
- Digitalizált sportkártyák: az NFT-k új korszakba repítik a sportrelikviákat
- Fenntartható okostelefonok: hosszabb élettartam, zöldebb világ
- Elvárás és versenyelőny a hatékony adat- és dokumentumkezelés
- Egyre jobban terjed a viselhető technológia az egészségügyben
- Jönnek a targetálható TV-reklámok: célzottan, a nagyobb elérésért
- A virtuális valóság küszöbén – Üzleti lehetőségek a metaverzumban
- Alulértékelt, de nélkülözhetetlen: Wi-Fi 6
- Mesterséges intelligencia jogszerűtlen alkalmazását büntette a NAIH
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Samsung bemutatja legújabb AI-megoldásait a World of Samsung eseményen
A Samsung, mint az összekapcsolt eszközélmények éllovasa, március 18-tól Frankfurtban, Németországban rendezi meg a World of Samsung eseményt. A rendezvény keretében bemutatkoznak a vállalat legújabb, mesterséges intelligencia által vezérelt fejlesztései. A Samsung televíziós, audiotechnikai, okosotthon-, gaming-, mobil- és digitális eszközei révén demonstrálja, hogyan válhat a technológia a mindennapok gördülékeny és támogató társává a mesterséges intelligencia segítségével.
Mindent a szemnek? Több "érzékszerv" kell az önvezetéshez
A Tesla Autopilot rendszerének érzékelői körüli viták újraéledtek egy nemrégiben készült tesztvideó kapcsán, amelyben a rendszer nem tudta felismerni az útakadályokat, ami balesethez vezetett.
Schneider Electric: Az ipari automatizálás új szintje Magyarországon
Magyarországon is elérhető a Schneider Electric teljes ipari automatizálási szoftverportfóliója, és most már egy kifejezetten erre a területre szakosodott csapat segíti a hazai ügyfeleket abban, hogy maximálisan kihasználják a megoldások kínálta lehetőségeket. Az AVEVA alkalmazások segítségével például akár 20%-kal is csökkenthetők a beruházási költségek, míg az EcoStruxure Foxboro DCS használatával akár 40%-kal is rövidíthető a meghibásodások javítási ideje. A Schneider Electric CONNECT platformja és a Flex előfizetési modellek egyszerű, gyors és rugalmas hozzáférést biztosítanak a felhasználók számára a cég szoftvereihez.
Új érintés nélküli fizetési megoldás magyar kereskedőknek
A Global Payments bevezette a Tap to Pay funkciót Magyarországon, amely lehetővé teszi a helyi kereskedők számára, hogy iPhone készüléken keresztül, a GP tom alkalmazás segítségével egyszerűen és biztonságosan fogadjanak el érintés nélküli fizetéseket.