A Fujitsu nyerte a VMware idei Global Partner Social Impact díját
A Fujitsu elnyerte a VMware 2021-es Global Partner Social Impact díját a VMware Partner Achievement díjprogramban. Ezzel a díjjal a VMware azokat a partnereket jutalmazza, amelyek a VMware technológiáinak felhasználásával pozitív hatást gyakorolnak a világra. A Fujitsu a Covid-válság idején a vállalatok számára nyújtott támogatásért kapta az elismerést.
A Fujitsu a nemrég lebonyolított FUJITSU Work Life Shift projekttel nevezett a programba. E projekt keretében 72 óra alatt vezette be azt a megoldást, amellyel Spanyolország Katalónia tartományának egészségügyi dolgozói távolról tudtak hozzáférni a munkájukhoz szükséges kritikus alkalmazásokhoz és adatokhoz. A CTTI számára kidolgozott megoldás a VMware Horizon segítségével felügyeli a virtuális asztali gépeket, és a VMware Cloud on AWS megoldást használja az alkalmazások védelmére és skálázására. Egy másik, mindössze három nap alatt megvalósított virtualizációs projekt keretében a Fujitsu az együttműködés lehetőségét biztosította az egészségügyi személyzet számára a gyorsan változó környezetben.
„Az idei VMware Global Partner Social Impact díjazottak nem csupán fantasztikus partnerek, hanem a globális társadalmi szerepvállalás terén is élen járnak” – hangsúlyozta Sandy Hogan, a VMware globális kereskedelmi és partneri értékesítésért felelős alelnöke. „A VMware büszkén figyelte, milyen eredményesen segítette a Fujitsu az ügyfeleket a 2020-as rendkívüli időkben. A technológiában sokan a működés »kötőszövetét« látták ebben az időszakban, és a Fujitsu eredményesen támogatta a kiszolgáltatott helyzetben lévő ügyfeleket a VMware különféle eszközeinek használatában.”
„A Fujitsu az innovációra épülő társadalmi bizalomépítésen keresztül szeretné fenntarthatóbb hellyé tenni a világot. Ennek érdekében produktív együttműködést folytatunk a VMware-hez hasonló hosszú távú stratégiai partnerekkel, és megvalósítjuk globális FUJITSU Work Life Shift jövőképünket. Úgy érezzük, hogy a díjjal a VMware ezeket az erőfeszítéseket ismeri el” – nyilatkozta Takashi Yamanishi, a Fujitsu globális ellátási láncért felelős alelnöke. „Szemléletünkkel elősegítjük a szervezetek sikeres működését a gyorsan változó világban. Projektek ezreinek tapasztalatait kamatoztatva támogatjuk a különféle iparágak szereplőit a virtualizációban rejlő lehetőségek kiaknázása terén, és lehetővé tesszük számukra, hogy ösztönözzék dolgozóik önálló, produktív munkavégzését e kihívásokkal teli évben. A továbbiakban is nagy örömmel vezetünk be megoldásokat azoknak a tehetséges, reziliens és alkalmazkodó munkatársaknak a támogatására, akikre manapság minden vállalatnak szüksége van.”
A 2021-es VMware Partner Achievement díjak regionális és globális szakmai partnereket ismernek el a következő kategóriákban: digitális átalakulás, innováció, életciklus-szolgáltatások, értékteremtés és társadalmi hatás. Ezenkívül a VMware az iparágak, az együttműködés terén és „Az Év VMware Partner” kategóriában is díjazta partnereit. A programot az IDC-vel partnerkapcsolatban bonyolította le, közösen megvizsgálva és értékelve a pályázatokat az egyes kategóriákhoz megszabott kritériumok alapján.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu technológiájával 60%-kal* több szurkoló vehet részt az élő sporteseményeken
- Az élénkülő verseny miatt gyors ütemben terjed az automatizáció és a fenntartható gyártás
- „Az Év Partnere – Globális Technológia” kategóriában kapott díjat a Fujitsu
- A Fujitsu gyorsítja az értékesítési partnerek digitalizációs projektjeit
- Fujitsu: A digitális átalakulás egyértelmű értéket teremt a pénzügyi piacon
- A gyártóipari folyamatok intergrációja nélkülözhetetlen a sikerhez
- Megnövelt teljesítményt biztosítanak a Fujitsu új szerverei
- Az internetbiztonság most az első számú prioritás
- Az új Fujitsu szerver gyorsabb adatelemzéseket és értékteremtést biztosít
- A Fujitsu a „vezetők” szegmensében a menedzselt munkahely-szolgáltatások piacán
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Kis és közepes méretű épületek intelligensebb és egyszerűbb kezelése
A most bejelentett Connect Box nyílt és könnyen kezelhető IoT-megoldást ad kis- és középméretű épületek felügyeletéhez. A teljesítmény felhasználóbarát monitorozásával és optimalizálásával lehetővé teszi az energiahatékonyság akár 30 százalékos növelését, valamint a beltéri levegőminőség jelentős javítását olyan létesítményekben, mint az iskolák, kiskereskedelmi üzletek, lakások és kis irodák.
LEO-műholdak: zsákutca vagy forradalom a szélessávú internetben?
A LEO-műholdak a világ minden szegletébe elhozhatják a nagy sebességű internetet – ha nem állnak egymás útjába. A Deloitte TMT Predictions 2020-as jelentése így fogalmazott: az alacsony Föld körüli pályán (LEO) működő műholdak konstellációi vagy forradalmat hoznak el a szélessávú szolgáltatásokban, vagy egy nagy rakás űrszemét keletkezik. Három évvel később még mindig nem teljesen egyértelmű, melyik szcenárió jön be, sok vállalat azonban továbbra is az előbbire szavaz.