Júniusban lesz a XII. Elektronikus Kereskedelem Konferencia
Már lehet kedvezményesen jegyet vásárolni
Már lehet early bird kedvezménnyel regisztrálni a tavaszi kétnapos SzEK.org konferenciára. A XII. Elektronikus Kereskedelem Konferencia június 4. és 5. között lesz Gárdonyban.
Egészpályás letámadás: minden, ami e-kereskedelem avagy minden e-kereskedelem
Már lehet kedvezményesen jelentkezni az idei tavaszi SzEK.org rendezvényére, a XII. Elektronikus Kereskedelem Konferenciára.
A konferencián többek között az alábbi kérdések kerülnek terítékre:
- Gyártókból e-kereskedők, e-kereskedőkből gyártók? - esettanulmányok
- Google Shopping tündöklése vagy bukása?
- Mire figyeljünk a logisztikában? Raktározás, kiszállítás, kapcsolatfelvétel a vevővel
- Mobil e-ker forradalom az USA-ban
Gondolatébresztő előadások, esettanulmányok, kísérleti projektbemutatók és vitafórumok segítségével járják körbe a területünket üzleti, pénzügyi, logisztikai, fejlesztői és marketing szempontból. A plenáris ülés mellett két workshopot is rendeznek: az egyiken online marketing kérdésekről lesz szó, a másikon pedig szervezetfejlesztési tréning lesz. A konferencia második napján az immár hagyományos villásreggeli keretében ahhoz kaphatunk tanácsokat, hogy hogyan tartsunk nyilvános beszédet, előadást, illetve egy kerekasztal beszélgetésben néhány jól ismert vendégünkkel keresik majd az embert és az emberi tényezőt a sikerek mögött.
Kapcsolódó cikkek
- Az Apple elárulta fejlesztői konferenciájának dátumát
- Csak biztonságos, ismert weboldalról rendeljünk
- Open IT: ez a konferencia Mozilla-fanoknak kötelező
- Elindult az Év Internetes Kereskedője Díj 2015
- SM 2015: minden cég egyben szoftvercég is lesz
- A régió legígéretesebb startupjai között a Locca!
- Kína: több mint kétezer milliárd dolláros internetes kereskedelmi forgalom
- Budapesten tartják az idei telekommunikációs világkonferenciát
- Ismét virtuális poszter konferencia a nanotechnológiáról
- Így kell adózni az interneten megkeresett jövedelem után
Hirek.com - Kiemelt hír ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Átadták az Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny díjait
A 31. alkalommal meghirdetett, 2021-22. évi Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny legjobb, legtehetségesebb fiatal feltalálóinak és tudósainak 10 díjat, a díjakkal járó több mint 2,5 forint ösztöndíjat osztott ki a június 13-ai eredményhirdetésen a versenyt szervező Magyar Innovációs Szövetség, továbbá 8 kiemelkedő innovatív középiskolai tanár 500-800 E Ft-os, 8 legeredményesebb innovatív középiskola 800-1000 E Ft-os díjban részesült. A díjazottakról és a további 27, dicséretben részesített pályázatról szóló kiadvány a következő linken nyitható meg.
A háborúhoz köthető kibertámadásokat elemzi az ESET
Az ESET közzétette az idei év első harmadára vonatkozó vírusriportját, amely bemutatja az Ukrajnában zajló, az ESET kutatói által kielemzett és elhárított, a háborúhoz köthető kibertámadásokat. Ezek közé tartozik a hírhedt Industroyer malware feltámadása, ami nagyfeszültségű elektromos állomásokat vesz célba.
Ismét a „Megbízható Munkaadók” között az SAP Hungary
Büszkén viselheti az SAP Hungary ezentúl a “Megbízható Munkaadó 2022/23” címet. A cég 21 másik vállalattal együtt a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara pályázatán nyerte el a lehetőséget. A díjat olyan vállalatok kaphatják meg, amelyek példaértékűen gondoskodnak dolgozóik munka- és életkörülményeiről.
Mindkét magyar csapat bronzérmes lett a Nemzetközi Informatikai Csapat Diákolimpián
Csapatmunkában is megállják a helyüket a magyar IT-diákolimpikonok – derült ki a hétvégén véget ért Nemzetközi Informatikai Csapat Diákolimpia (IIOT) eredményeiből. A Nemzeti Tehetség Program támogatásával, a Neumann Társaság tehetséggondozási programja keretében kiválasztott két csapat tagjai (a Budapesti Fazekas Gimnázium és a miskolci Földes Ferenc Gimnázium diákjai) vettek részt a nemzetközi versenyen Bolognában, amelyen mindkét csapat bronzérmet szerzett.
Témanapot tart a Neumann Társaság az úttörő magyar számítógépépítőről
Amikor Steve Jobs és Steve Wozniak Kaliforniában építette a legelső Apple számítógépeket, Simonyi Endre Magyarországon épített mikroszámítógépet, a hetvenes években pedig az amerikai Homebrew Computer Clubbal (HCC) együttműködve egyengette a számítástechnika útját a vasfüggöny mögött. Érdekességekben bővelkedő életútjáról és az úttörő magyar számítógépépítőkről emlékeznek meg 2022. május 28-án, délelőtt 11 órától 15 óráig a Neumann Társaság szegedi Informatika Történeti Kiállításán, amely Simonyi hagyatékából származó informatikatörténeti műtárgyakkal egészül ki.