Az új Fujitsu PRIMEFLEX vShape-pel felgyorsulnak a virtualizációs folyamatok
A kliens virtualizáció iránt érdeklődő ügyfelek a PRIMEFLEX vShape használatakor kétféle minősített hypervisor – a VMware Horizon és a Citrix XenDesktop – közül választhatnak. A nagyvállalatok, IT- vagy felhőszolgáltatók komolyabb szervervirtualizációs projektjeinél az új verzió már 2400 virtuális gépig skálázható.
A PRIMEFLEX vShape elősegíti az IT-infrastruktúra gyorsabb konszolicióját, így a vállalatoknak kevesebb hardverre van szükségük, és hatékonyabban használhatják ki új eszközeiket, ami csökkenti az üzemeltetés költségeit és erőforrásigényét. A virtualizációs referenciaarchitektúra egyszerű koncepcióval szolgál ennek megvalósításához – Fujitsu PRIMERGY szervereken futó, jól skálázható szabványos komponensekkel (tárolókkal, hálózati elemekkel és virtualizációs szoftverekkel). A PRIMEFLEX vShape egy privát felhő kialakításához is tökéletes alapot nyújt. A megbízhatóság, a stresszmentes működés és a felesleges kockázatok kiiktatása érdekében az összes komponens összehangoltan és egy megoldásként bevizsgálva működik.
A vShape új mentési koncepciója a FUJITSU ETERNUS CS200c S2 mentőeszközre épül. A CS200c a pontosan méretezett hardverek, mentési szoftver és licencek kombinációjával komplett megoldást kínál az átfogó mentési környezet gyors és zökkenőmentes kialakításához. Míg más szállítók külön értékesítik a szoftvert, és kiegészítő hardverek és szoftverek megvásárlását írják elő pl. a hosszú távú adatmegőrzéshez, az ETERNUS CS200c ára minden komponenst tartalmaz. Az ügyfelek sokrétű igényeinek kielégítését deduplikációs technológia és rugalmas licenclehetőségek segítik.
A PRIMEFLEX vShape-ről kapott ügyfél visszajelzések jól érzékeltetik, hogyan képes a költséghatékony, könnyen bevezethető és felügyelhető IT-architektúra megszüntetni az új rendszer önálló megtervezésével és kivitelezésével járó fejfájást annak köszönhetően, hogy a Fujitsu már előre elvégzi és validálja az összes tervezési integrációs és tesztelési lépést. Napjainkban a nagyobb cégekre óriási nyomás nehezedik amiatt, hogy több munkát kell kevesebb munkatárssal elvégezniük. A Fujitsu ezért nagyvállalati használatra is bevizsgálta PRIMEFLEX vShape rendszerét, hogy a nagyobb ügyfelek is kiaknázhassák a kulcsrakész megoldásban rejlő előnyöket.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu tenyérvéna-mintázatot használ személyazonosításra
- STYLISTIC R726: a Fujitsu véget vet a táblagép vs. noteszgép vitának
- Itt a Fujitsu legújabb vénaszkenneres biztonsági megoldása
- Új Dell-megoldások a felhőalapú, virtuális és VDI-rendszerek bevezetéséhez
- A Fujitsu tökéletesítette nagyvállalati tárolóját
- A konténertechnológia a jövő!
- Megkönnyíti a privát felhő létrehozását a Fujitsu új platformja
- Mi a párhuzam Slash és a SLES között?
- Értékesítési igazgatót váltott a Fujitsu
- Már a levegőbe rajzolt betűket is érti a telefonunk
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.