ITware: teljes körű vállalati e-szolgáltatások
Az ITware arról tájékoztatta szerkesztőségünket, hogy új fejlesztésének és a T-systems Virtualoso szolgáltatásának köszönhetően ma már az e-szolgáltatások közel teljes skálája havidíjas konstrukcióban is hozzáférhető a vállalatok számára. A T-Systems által a Virtualoso szolgáltatásban eddig kínált email, szerver és virtuális konferenica funkciót most BackUp és IVR (Interactive Voice Response) funkcióval egészítették ki az ITware fejlesztései.
A Virtualoso BackUp szolgáltatás egy online archiválási rendszeren alapul, amely a saját telephelyen üzemelő szerverek és számítógépek kritikus adatállományainak automatikus biztonsági mentéseit végzi és tárolja. A védett adatok megőrzése egy kimagaslóan biztonságos adatparkban történik a választott csomagban meghatározott ideig. Egy esetlegesen bekövetkező adatvesztéskor a hiányzó vagy sérült állományok - a választott szolgáltatásparaméterek és mentési időpontok függvényében - visszaállíthatók.
A Virtualoso VoiceCenter (IVR) szolgáltatás segítségével a betelefonáló ügyfelek, partnerek kérései egy interaktív hangmenü segítségével gyorsan és hatékonyan kezelhetővé válnak úgy, hogy tetszőleges vezetékes vagy mobilszámra is továbbíthatók a beérkező hívások. A szolgáltatás részeként online statisztika is készíthető a bejövő hívásokról vagy szükség esetén maguk a beszélgetések is rögzíthetők. A hangmenüt ügyfeleink gyorsan és egyszerűen állíthatják össze és bármikor könnyen és gyorsan módosíthatják is, - igazodva a vállalkozás aktuális napi működéséhez.
A T-Systems a rendszer kiépítéséhez a mobilkommunikációs és IT megoldások fejlesztésében élenjáró ITware segítségét vette igénybe, akinek a nevéhez köthető a mobiltévézés élményét kiteljesítő MOTIware-tv, vagy például az iWIW-en futó Borissza alkalmazás kifejlesztése is.
Ismeretes, az ITware szinte az egyetlen olyan informatikai vállalat Magyarországon, amely közel egy évtizeden át beszállítója és fejlesztőpartnere a legnagyobb magyar mobilszolgáltatónak, miközben egyedi szoftverfejlesztéseivel hazai és nemzetközi vállalatok megoldásszállítója. Saját fejlesztésű alkalmazásai az SMSware, a MOTIware és a FLEETware, amelyekkel a vállalat élen jár a mobil adatkommunikációs megoldások létrehozásában, és nemzetközi színtéren is úttörője a mobil televíziózás elterjesztésének. A társaság a mago.net integrált vállalatirányítási rendszer hazai forgalmazója.
Kapcsolódó cikkek
- Májusi IDC-roadshow "Az intelligens infrastruktúráért"
- Virtualizáció 2010 konferencia
- Használd alkalmazásaidat virtualizálva: telepítés nélkül, bármilyen Windows operációs rendszeren
- Újabb virtualizációs megoldásokat fejlesztett a T-Systems
- Virtualizáció 2010 - A desktoptól a felhőig konferencia
- ITware: segítség az elektronikus számlakibocsátásban
- EMC-VMware-Intel: átfogó megoldások feldolgozásifelhő-környezetekhez
- Fujitsu x10sure 3.1: kibővített virtualizációs képességek
- Virtualizáció a hazai vállalatoknál: fókuszban a szerverek
- A "négyek" újra együtt a Mobil Világkongresszuson
Infogazdaság ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.