Magyar szoftvert kínál irodagépeihez a Konica Minolta
Hazai fejlesztésű szoftvert kínál nyomtatóihoz és dokumentumkezelő rendszereihez a Konica Minolta. A PRIMON Print and Document Solutions az irodai dokumentumkezelés teljes folyamatát az egyéni tudásszintnek megfelelően a felhasználóra hangoltan teszi elérhetővé.
A személyre szabott működést lehetővé tévő modulok, a nyomtatóra és kiszolgáló szerverre telepített szoftverek a multifunkciós készülékekben rejlő lehetőségeket tovább bővítik és egy átlagos felhasználó számára is egyszerűen elérhetővé teszik. A PRIMON nyomtatásfigyelő és dokumentumkezelő rendszer a Konica Minolta és a magyar Colorspectrum szoros együttműködésének eredménye.
A PRIMON segítségével még költséghatékonyabbá és mindenki számára egyszerűvé és érthetővé válik az irodai dokumentumkezelés, legyen szó nyomtatásról, faxolásról, szkennelésről vagy archiválásról. Az egyes felhasználókra szabott működés és az organikus kezelőfelület pedig kizárja a tapasztalatlanságból vagy a rossz beállításokból eredő hibákat.
További információkat a PRIMON rendszerről a http://www.printmonitoring.com/ weboldalon talál.
Kapcsolódó cikkek
- Epson: tintatartályos nyomtatókkal a maximális költséghatékonyságért
- Canon PowerShot S110 fényképezőgép SELPHY CP900 fotónyomtatóval
- Okos mobilnyomtató a Zebrától
- Új Xerox multifunkciós berendezés és nyomtató a KKV-knak
- Brother Print 3.0: kicsi, de gyors
- Okostelefon-szerű vezérléssel nyomtat a Sharp
- iPhone kompatibilis nyomtatókkal bővít a Zebra
- Digitális vagy ofszet? A Ricoh kalkulátorával egyszerű a döntés!
- Négy új Canon PIXMA MX otthoni és kisirodai multifunkciós nyomtató
- Az új OKI nyomtatókkal már fehérben is printelhetünk
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Széchenyi István Egyetem közreműködésével magyar műhold vizsgálja az aszályos területeket
Hiánypótló kutatás zajlik a győri Széchenyi István Egyetem részvételével, amelynek keretében egy műhold ad rendszeresen távérzékelt adatokat Magyarország területéről. A konzorciumban megvalósuló európai uniós projekt során az intézmény Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kara az űrből érkező információkat elemzi és kontrollálja az aszályos időszakok hatásainak enyhítése érdekében.
Számos MI-t használó alkalmazással ismerkedhettek meg a résztvevők a Mobile Broadband Forum kiállításon
Már több mint három millió mesterséges intelligenciára képes alkalmazás készült világszerte, túlszárnyalva a hagyományos alkalmazások számát – derült ki a 2024-es Isztambulban megrendezett Global Mobile Broadband Forum (MBBF) során.