Az S&T Consulting a régióban elsőként kap Check Point Maestro minősítést
A Check Point Software Technologies Ltd. magyarországi képviselete bejelentette, hogy a régióban elsőként az S&T Consulting Hungary Kft. szerzett Maestro specializált partneri minősítést. A megszerzett cím azt igazolja, hogy a cég rendelkezik a technológia értékesítéséhez, implementációjához, valamint támogatásához szükséges kompetenciával és kapacitással, ugyanakkor az S&T Consulting Hungary már jelenleg is több Maestro/Scalable platform referenciával rendelkezik a magyar piacon.
A Check Point Maestro architektúra lehetővé teszi a vállalatok számára – függetlenül azok méretétől –, hogy élvezzék a rugalmas felhő-szintű biztonsági platformok erejét és meglévő biztonsági gateway-eiket akadálytalanul tudják hyperscale kapacitásúra bővíteni.
„A tavalyi év a pandémia miatt mindannyiunk számára nehéz időszak volt, több üzleti sikerről is beszámolhattunk. 2020 első két negyedéve erősebb volt az átlagosnál, nagyot lendült a kereslet, az év második felére ez a hullám visszább húzódott,” - mondta Vándor Benjámin, a Check Point magyarországi képviseletének vezetője. „Ugyanakkor a hazai eredményeink közül mindenképpen kiemelkedik az egyik legrégebbi hazai partnerünkkel, az S&T Consulting-al való újabb kiemelt partneri együttműködés, melynek nyomán már sikeresen megvalósítottunk egy nagyszabású, Maestro architektúrára épülő projektet.”
„A Maestro architektúra használatával eltűnnek a korlátok a tűzfalak kapacitását illetően; egy adott szolgáltatás esetén a megváltozott igények kiszolgálását könnyedén tudják a felhasználók biztosítani. A Maestro specializációnak köszönhetően, a meglévő és leendő ügyfeleink számára szükséges szakértői tevékenységet még magasabb szinten tudjuk nyújtani,” - tette hozzá Páli Péter, az S&T IT biztonsági csoport vezetője.
Kapcsolódó cikkek
- A Check Point szerint a Fireball és a WannaCry négyből egy szervezetre van hatással világszerte
- 2020 decemberének legveszélyesebb kártékony programjai
- 2020 novemberének legveszélyesebb kártékony programjai
- A Check Point 21-dik alkalommal szerepel a Gartner legjobb hálózati tűzfalak listáján
- A Check Point Software cyber-biztonsági előjelzései 2021-re
- A Check Point Software bemutatja új cyber-biztonsági platformját
- 2020 októberének legveszélyesebb kártékony programjai
- Az adathalászat által legjobban sújtott brand a Microsoft volt 2020 harmadik negyedévében
- 2020 szeptemberének legveszélyesebb kártékony programjai
- Az IDC MarketScape jelentése vezető vállalatként emelte ki a Check Point Software Technologies-t
Trend ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.