Az új Fujitsu PRIMEFLEX vShape-pel felgyorsulnak a virtualizációs folyamatok
A kliens virtualizáció iránt érdeklődő ügyfelek a PRIMEFLEX vShape használatakor kétféle minősített hypervisor – a VMware Horizon és a Citrix XenDesktop – közül választhatnak. A nagyvállalatok, IT- vagy felhőszolgáltatók komolyabb szervervirtualizációs projektjeinél az új verzió már 2400 virtuális gépig skálázható.
A PRIMEFLEX vShape elősegíti az IT-infrastruktúra gyorsabb konszolicióját, így a vállalatoknak kevesebb hardverre van szükségük, és hatékonyabban használhatják ki új eszközeiket, ami csökkenti az üzemeltetés költségeit és erőforrásigényét. A virtualizációs referenciaarchitektúra egyszerű koncepcióval szolgál ennek megvalósításához – Fujitsu PRIMERGY szervereken futó, jól skálázható szabványos komponensekkel (tárolókkal, hálózati elemekkel és virtualizációs szoftverekkel). A PRIMEFLEX vShape egy privát felhő kialakításához is tökéletes alapot nyújt. A megbízhatóság, a stresszmentes működés és a felesleges kockázatok kiiktatása érdekében az összes komponens összehangoltan és egy megoldásként bevizsgálva működik.
A vShape új mentési koncepciója a FUJITSU ETERNUS CS200c S2 mentőeszközre épül. A CS200c a pontosan méretezett hardverek, mentési szoftver és licencek kombinációjával komplett megoldást kínál az átfogó mentési környezet gyors és zökkenőmentes kialakításához. Míg más szállítók külön értékesítik a szoftvert, és kiegészítő hardverek és szoftverek megvásárlását írják elő pl. a hosszú távú adatmegőrzéshez, az ETERNUS CS200c ára minden komponenst tartalmaz. Az ügyfelek sokrétű igényeinek kielégítését deduplikációs technológia és rugalmas licenclehetőségek segítik.
A PRIMEFLEX vShape-ről kapott ügyfél visszajelzések jól érzékeltetik, hogyan képes a költséghatékony, könnyen bevezethető és felügyelhető IT-architektúra megszüntetni az új rendszer önálló megtervezésével és kivitelezésével járó fejfájást annak köszönhetően, hogy a Fujitsu már előre elvégzi és validálja az összes tervezési integrációs és tesztelési lépést. Napjainkban a nagyobb cégekre óriási nyomás nehezedik amiatt, hogy több munkát kell kevesebb munkatárssal elvégezniük. A Fujitsu ezért nagyvállalati használatra is bevizsgálta PRIMEFLEX vShape rendszerét, hogy a nagyobb ügyfelek is kiaknázhassák a kulcsrakész megoldásban rejlő előnyöket.
Kapcsolódó cikkek
- A Fujitsu tenyérvéna-mintázatot használ személyazonosításra
- STYLISTIC R726: a Fujitsu véget vet a táblagép vs. noteszgép vitának
- Itt a Fujitsu legújabb vénaszkenneres biztonsági megoldása
- Új Dell-megoldások a felhőalapú, virtuális és VDI-rendszerek bevezetéséhez
- A Fujitsu tökéletesítette nagyvállalati tárolóját
- A konténertechnológia a jövő!
- Megkönnyíti a privát felhő létrehozását a Fujitsu új platformja
- Mi a párhuzam Slash és a SLES között?
- Értékesítési igazgatót váltott a Fujitsu
- Már a levegőbe rajzolt betűket is érti a telefonunk
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.
A Mikulás sem egyedül dolgozik, a cégednek sem kell
Egyre több vásárló igyekszik elkerülni a december végi vásárlási dömpinget, így az online megrendelések száma a karácsonyt megelőző hónapokban akár az éves átlag többszörösére is ugorhat. Az áruházak számára ilyenkor kiemelten fontos a forgalom maximalizálása, de a megugró ügyfélszolgálati igények kielégítése és a zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása komoly kihívásokat jelent.