Elindult a jelentkezés a Technology Fast 50-re
A Deloitte ismét meghirdette Technology Fast 50 Central Europe programját: a technológiai szektor leggyorsabban növekvő vállalatait rangsoroló, elismert regionális program idén 24. alkalommal kerül megrendezésre. A Fast 50 mind a már befutott, mind a feltörekvő technológiai vállalatoknak biztosít platformot arra, hogy bemutassák vezető iparági pozíciójukat.
A Deloitte elindította a "Technology Fast 50 Central Europe" 2023-as kiadásának a jelentkezési időszakát, melyre az alábbi közép-európai országokból várják a jelentkezőket: Albánia, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Horvátország, Csehország, Észtország, Magyarország, Koszovó, Lettország, Litvánia, Észak-Macedónia, Moldova, Montenegró, Lengyelország, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.
A tavalyi évhez hasonlóan idén is több kategóriában lehet nevezni: a fő Fast 50 kategórián kívül a Companies to Watch és az Impact Stars kategóriákban a kisebb, feltörekvő cégek kerülnek elismerésre, de idén is kiosztják a tavaly elindított CE Tech Rocketship! díjat is, melyet a program regionális partnerével, a Google Cloud-al közösen ítél oda a Deloitte a legnagyobb üzleti potenciállal rendelkező Fast 50 jelentkezőnek.
"Évről évre nagy örömöt jelent számunkra, hogy díjazhatjuk a kiemelkedő növekedést elérő helyi vállalkozásokat, akik az elmúlt évekre jellemző bizonytalan gazdasági környezetben is sikeresen fejlesztették cégüket. A Deloitte Technology Fast 50 Central Europe listáján szereplő vállalatok mindannyiunk számára betekintést nyújtanak a régió gyorsan növekvő technológiai iparágába, innovatív megoldásaikkal és vállalkozó szellemükkel fontos, globális kérdésekre és problémákra nyújtanak megoldást." – mondta Kóka Gábor, a Deloitte Technology Fast 50 magyarországi vezetője.
További információk a 'Technology Fast 50 Central Europe' programról:
A Deloitte 'Technology Fast 50 Central Europe' program az elmúlt évek alatt elért százalékos árbevétel-növekedés alapján rangsorolja az 50 leggyorsabban növekvő állami vagy magántulajdonban lévő technológiai vállalatot, az összes kapcsolódó iparágban – kommunikáció, környezettechnológia, fintech, hardver, egészségügy és élettudományok, média és szórakoztatás, szoftver. Az idei rangsor a 2019 és 2022 közötti időszak bevételeit elemzi, a program hivatalos regionális technológiai partnere a Google Cloud ezzel együtt már harmadik egymást követő évben.
A jelentkezési folyamat 2023. augusztus 31-én zárul. A rangsor eredményét 2023. november végén hirdetik ki. További részletek és a jelentkezési felület elérhető a Deloitte Technology Fast 50 Central Europe weboldalán: www.deloitte.com/cefast50
Kapcsolódó cikkek
- A technológia vezetőkből lesznek a jövő vezérigazgatói
- Új technológiák forradalmasíthatják a fizetési ökoszisztémát
- Paradigmaváltást hoz a Data Mesh a technológiai adatplatform területén?
- A jogalkotás csak lohol a technológia után – mi vár Európában a ChatGPT-re?
- Hogyan alakíthatja át az adatokat pénzzé az adatvizualizáció segítségével
- Felelősségteljes mesterséges intelligencia fejlesztés – jó úton járunk?
- Sosem látott mértékben virágzik a közösségi médiában zajló kereskedelem
- A felhő gyors és kényelmes, de hogyan lesz biztonságos?
- LEO-műholdak: zsákutca vagy forradalom a szélessávú internetben?
- AI megoldás segítheti a vállalatokat dekarbonizációs céljaik megvalósításában
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Franciaországban már a mesterséges intelligencia deríti fel a villanyóraleolvasási hibákat
Az ENEDIS, Franciaország villamosenergia-hálózati elosztója az SAP Signavio Process Mining és az SAP Business AI megoldásait választotta annak érdekében, hogy automatizálja a mérőleolvasások során észlelt anomáliák megoldását, és megbízható számlázást garantáljon mintegy 600 000 üzleti ügyfelének.
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.