Az EMC menedzsmentszoftvere támogatja az SMI-S szabványt
Az EMC felügyeleti szoftverei lehetővé teszik a többgyártós tároló-infrastruktúrák egységes áttekintését és egyszerű irányítását, valamint egységes adminisztrációt, megnövelt kihasználást és alacsonyabb tárolási költségeket biztosítanak.
Az EMC tárolóeszköz-felügyeleti szoftverei teljesítik a többszintű felügyelet alapkövetelményeit:
Többszintű: A szoftverek támogatják a sokszintes tárolóplatformokat, az EMC és más gyártók magas, vagy akár belépőszintű rendszereit is.
Multifunkcionális: A szoftverek ellátják mindazon kulcsfontosságú funkciókat, amelyek elengedhetetlenek a sokszintű tárolófelügyelethez: eszköz- és SAN felügyelet, monitoring és jelentési rendszer és további olyan képességek, mint pl. az automatizált beszerzés.
A legfrissebb piaci jelentések szerint 2003-ban az első 10 gyártó közül az EMC volt az egyetlen olyan tárolóerőforrás-felügyeleti (SRM) szolgáltató, amely képes volt bevételeit növelni: az EMC bevételi részesedése közel 50 százalékkal növekedett.
Az SMI-S-t támogató EMC ControlCenter vállalkozás-menedzsment és az EMC Visual középszintű menedzsment szoftverek hamarosan kaphatók lesznek.
Kapcsolódó cikkek
- Sorozatgyártás alatt a 64 GB-os Samsung SSD
- Van-e elég energiája zöldnek lenni?
- Digitális örökség, információ-felügyelet és-tárolás, tartalomkezelés
- Külön is kapható lesz a Samsung flash SSD laptopokhoz
- Új ügyvezető az EMC Magyarországnál
- Globális kutatóhálózatot indított az EMC
- Megjelent az EMC e-mail és fájlrendszer-archiválási szoftverének legfrissebb változata
- Minden egyben tárolórendszer a HP-től
- Új vállalatokkal bővült a BSA tagsága
- Hálózatfelügyeleti technológiák: Microsoft-EMC együttműködés
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.